Abi tsikli valimisel/ostmisel!

Moderaator: Juhatus

Vasta
Celtic
RRRC Pesamuna
Postitusi: 437
Liitunud: 18 Jaan 2010, 15:50
Tsikkel: CFORCE850XC
Asukoht: Lääne-Virumaa/Harjumaa

Abi tsikli valimisel/ostmisel!

Postitus Postitas Celtic »

Mõtlesin mis ma mõtlesin, lõpuks jõudsin ikkagi järeldusele, et olen ikkagi sileda tee ja kiiruse fänn. Pori näos iseenesest ikkagi ei ole eriti erutav. :lol: Suured kiirused aga on alati mind köitnud. (Mitte et ma kihutama ja kiirust ületama plaanin hakata. Eieii.) :? 8-)
Ja siis nüüd sügisel, hooaja lõpus loomulikult(tubli olen, tean), sai hakatud neid nn "maanteerattaid" vaatama. Bike'd ja muu selline. Lisaks A1 kati piirangutele, on mul ka nõudmine, et ratas ei tohi olla vanem kui mina(94.a). Ja lisaks olen ma ka välimuse kohalt väga valiv ja edev. :mrgreen:
Esimese asjana jäi kohe silma Aprilia RS125 '94, mis sümpatiseerib ka siiamaani kõige rohkem. Kahtlane on aga selle ratta odav hind. ja siin ongi teie esimene koht arvamust avaldada. :ok:
Muidugi lisaks tollele kindale RS'ile lisaks olen ma ka lisaks väga palju muid rattaid vaadanud, k.a erinevad RS'id. Silma on lisaks RS'idele jäänud ka siis Hondadest CBR'id, NSR'id, Yamaha poole pealt TZR125, YBR-125, (ja sai ikkagi ka endurokaid piilutud ehk DT125), ja TDR...(Pikk nimekiri, tean)
Ja noo siin lõppebki minu mõistus otsa. Avaldage arvamust erinevate tsiklite osas(plussid/miinused), kiitke/laitke/tehke maha. :roll:

PS! Ja kevadel nii kui lumi sulab(kui see muidugi üldse maha tuleb), lähen autokooli. Praegustel ilmadelgi midagi häda pole, aga lihtsalt ei oleks aega selle jaoks. :oops:

Celtic aka Eliise
Eliise "Celtic/Pesamuna" E. |

Kasutaja avatar
maiasmokk
RRRC juhatus
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2010, 13:06
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Lemmküla

Re: Abi tsikli valimisel/ostmisel!

Postitus Postitas maiasmokk »

Mis siin ikka kosta... :ok:
Postituse järgi tundub et varsti on Raibete seas "young lady on the bike"

Ise ma kahjuks ei oska nende rataste kohta midagi kosta, ainult kui siis see et paar aastat tagasi õhtusel väljasõidul
oli pundis keegi kodanik 125 apriliaga. Minu jaoks uskumatu aga minu 600 banditile vaata et teeb kiirenduses ära :shock: . Seda küll kuni kiiruseni 100km\h.
************************
Naine mõtleb järeltulevatele põlvedele, mees eesminevatele säärtele.
Pilt
58sadakaheksakümmendüheksanull58

RaigoR
Postitusi: 87
Liitunud: 18 Jaan 2010, 18:01
Tsikkel: Honda CBR600F/Yamaha R1
Asukoht: Rakvere

Re: Abi tsikli valimisel/ostmisel!

Postitus Postitas RaigoR »

sai isegi sõidetud paar aastat rs-iga, vaieldamatult parim 125ne bike! on kogemusi ka tzri ja nsr-iga, kuid rs-iga pole seal midagi võrrelda

417
RRRC
Postitusi: 54
Liitunud: 16 Mai 2010, 09:23
Tsikkel: KTM,JAMAHA, HIINAKAD

Re: Abi tsikli valimisel/ostmisel!

Postitus Postitas 417 »

Tark teeks nii

Osta esialgu SM ja õpi õiged sõiduvõtted selgaks.
kui kukkumine ja muud ulakused selged hakka alles plasti lõhkuma

Muide kaasaegsetele SM idele (625 ja rohkem) pole 200km h saavutamine
mingi probleem kuid mängurõõmu on oikuipalju

RR

Kasutaja avatar
Raitz
Postitusi: 92
Liitunud: 19 Jaan 2010, 19:55
Tsikkel: ZZR 1400

Re: Abi tsikli valimisel/ostmisel!

Postitus Postitas Raitz »

Nu RS125 on vaieldamatult kõige kõvema minekuga ja kõige edevam neist, samas arvesta, et see on 2 takti ja ilmselt omajagu vatti saanud tänaseks. Honda CBR on 4 takti, palju kestvam ja muretum, seda aga kompenseerib jällegi tagasihoidlikumad kiirus ja kiirendus omadused.
Arst ütles, et ma olen normaalne, isegi vastav paber anti.

Vasta