Keti ülekanne

Moderaator: Juhatus

waino
Postitusi: 246
Liitunud: 19 Jaan 2010, 12:46
Tsikkel: Yamaha R6,R1. Suzuki DR 650R

Re: Keti ülekanne

Postitus Postitas waino »

Mingi jama vist. Peale siduri vahetust hakkas mootor hullusti vibreerima. Sõites on selline 3D pilt ees, lausa võimatu liikuda. Tanel ütles, et enne oli sidurikorv lahti, kas nüüd kui ta selle kinni pani siis vibreeribki? Kuulda on ka mootoris undamist sõidu ajal, kas need on seotud? Ma mootori siseelu ei tunne.
Pilt
Lauri 5091620

Kasutaja avatar
Janek
Postitusi: 161
Liitunud: 18 Jaan 2010, 20:01
Tsikkel: Kawasaki KLE
Telefon: 5546990

Re: Keti ülekanne

Postitus Postitas Janek »

waino kirjutas:Mingi jama vist. Peale siduri vahetust hakkas mootor hullusti vibreerima. Sõites on selline 3D pilt ees, lausa võimatu liikuda. Tanel ütles, et enne oli sidurikorv lahti, kas nüüd kui ta selle kinni pani siis vibreeribki? Kuulda on ka mootoris undamist sõidu ajal, kas need on seotud? Ma mootori siseelu ei tunne.
Soovitan ratta Taneli juurde tagasi viia- las vaatab üle. Ma ei saa aru kuidas saaks ratast lahtise sidurikorviga pikka aega sõita???
Küll pani Tanel millegagi puusse!
1km maanteed = 2km metsa = 20km muda

Kasutaja avatar
meier
Postitusi: 159
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:50
Tsikkel: V-Strom AL4;SixDays 350EXCF
Telefon: 5021885
Asukoht: Mõdriku-Vanaküla

Re: Keti ülekanne

Postitus Postitas meier »

Janek kirjutas:
waino kirjutas:Mingi jama vist. Peale siduri vahetust hakkas mootor hullusti vibreerima. Sõites on selline 3D pilt ees, lausa võimatu liikuda. Tanel ütles, et enne oli sidurikorv lahti, kas nüüd kui ta selle kinni pani siis vibreeribki? Kuulda on ka mootoris undamist sõidu ajal, kas need on seotud? Ma mootori siseelu ei tunne.
Soovitan ratta Taneli juurde tagasi viia- las vaatab üle. Ma ei saa aru kuidas saaks ratast lahtise sidurikorviga pikka aega sõita???
Küll pani Tanel millegagi puusse!
Asi peab peituma sealsamas sidurikorvis või selle võlli(kuhu siduri korv kinnitub) ja karteri vahelises puksis ....
......

waino
Postitusi: 246
Liitunud: 19 Jaan 2010, 12:46
Tsikkel: Yamaha R6,R1. Suzuki DR 650R

Re: Keti ülekanne

Postitus Postitas waino »

Tasakaalustusvõllide kett oli pilbasteks.
Pilt
Lauri 5091620

waino
Postitusi: 246
Liitunud: 19 Jaan 2010, 12:46
Tsikkel: Yamaha R6,R1. Suzuki DR 650R

Re: Keti ülekanne

Postitus Postitas waino »

Tänan siinkohal Jimi kes sõitis juhuslikult mööda, kui ma teeäärde jäin ja kes oli just samal päeval võtmed kaasa pakkis ja Raigo kes tuli abilist päästma võtmetega. Kaitse vibreeris pesast välja Arknal.
Pilt
Lauri 5091620

Vasta