KOMMIJAGAMISE TUUR 2019

Moderaator: Juhatus

Vasta
Kasutaja avatar
RaaMaaR
RRRC juhatus
Postitusi: 29
Liitunud: 06 Aug 2014, 11:29
Tsikkel: Suzuki ja Yamaha
Telefon: 5244218
Asukoht: Rakvere

KOMMIJAGAMISE TUUR 2019

Postitus Postitas RaaMaaR » 04 Nov 2019, 22:56

Rakvere Raibe RC osaleb „KOMMIJAGAMISE TUUR 2019“-el.

Lühidalt:
Juba viiendat aastat korraldab Motoklubi Pikne MC heategevuslikku üritust „Kommijagamise tuur“.
Kui esimesel aastal jagasime lastele ca. 100kg komme, siis tänu lahketele abimeestele ületasime eelmisel aastal 500kg piiri.
Eelmisel aastal said lastekodude lapsed rõõmu meie kommipakkidest pea kogu Eestis. Sel aastal proovime aga külastada kõiki lastekodusid üle Eesti.

Kuna on tegu juubeliaastaga ,siis korraldame lastekodude külastuse kõikjal 21.12.2019, tuuriga alustame kell 10:00 ja iga maakond sõidab läbi oma lastekodud. Võimalusel mootorrataste ja ATV-dega.
Peale lastekodude külastust võiks jagada allesjäänud pakid kohalikes lasterohketes paikades (keskväljakud, kaubanduskeskused jne.).
Kuna ainult Harjumaa sponsorite abist jääb väheks, proovige leida ka oma maakondadest toetajaid.

Küsimuste korral võtke ühendust.
Lisan ka kontaktid maakonnit:
Võrumaa Wildhogs MC Jürgen 56269371
Valgamaa Viimane Võimalus MK Taavi 5072758
Pärnumaa Hetkel lahtine paari nädala jooksul selgub
Põlvamaa Põlva Moto Jaanus 56731918
Tartumaa Road Devil MC Andre 53363082
Viljandimaa Concord MC Loog 53494429
Jõgevamaa Must Leegion MC Kalle 55950536
Järvamaa Alempois MC Martin 56602977
Raplamaa Hetkel lahtine paari nädala jooksul selgub
Läänemaa Müristaja MC Meelis 56563857
Saaremaa Ösel MC Raul 5259136
Hiiumaa Insula Deserta MK Marek 56214599
Ida-Virumaa Magnum MC Igor 56486153
Lääne-Virumaa Rakvere Raibe RC Aare 5244218
Harjumaa Pikne MC Jaanus 56651774

Levitage seda kirja sõprade ja vaenlaste seas.
Küsimuste korral võtke julgesti ühendust.


Kõike paremat

JAANUS PEET
Pikne MC

Rakvere Raibe RC osales kommijagamise tuuril esmakordselt eelmisel aastal. Sel aastal soovime anda ka enda panuse kommide kogumisse.

Toeta sinagi koos meiega sest iga pisku aitab ja niimoodi koos teeme me midagi suurt!
Näita, et sa hoolid ja tee enda ülekanne täpselt nii suur, kui sul on võimalik hiljemalt 5. detsembriks 2019 Lääne- Virumaa esindaja Aare Raam arveldusarvele EE622200221034608147, selgitusse lisa „Kommijagamise tuur 2019“
Võid ka komme osta ja siis need üle anda, üleandmiseks helista 5244218

Kõigi toetajate nimed avaldame kohalikus maakonnalehes, meie Facebooki lehel ja foorumis.

Kui oled toetanud siis lisa postituse juurde enda kommentaar MINA TOETASIN

TÄNAME TEID TOETUSE JA KAMPAANIAS OSALEMISE EEST!

Lugupidamisega
Rakvere Raibe RC

Üritust toetab ja aitab kajastada Virumaa Teataja
Kommijagamise tuur 2019.jpg
Kommijagamise tuur 2019.jpg (541.45 KiB) Vaadatud 164 korda

Vasta