Saanimeeste sõidud

Moderaator: Juhatus

Vasta
Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Saanimeeste sõidud

Postitus Postitas Tom »

ehituse ja originaalkoodid saad arctikule siit http://www.alpha-sports.com/arctic_cat_parts.htm

tee ennast kasutajaks ka siia ja vaata Arcticu alt, mis rahvas kirjutab ja räägib

http://www.snowmobileworld.com/forums/index.php
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Saanimeeste sõidud

Postitus Postitas Tom »

eglit kirjutas:Pilte ka tegite?
kus sa nüüd, me olime nii täis, et isegi fotokad unustasime koju :beer:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Saanimeeste sõidud

Postitus Postitas boob »

Tom kirjutas:ehituse ja originaalkoodid saad arctikule siit http://www.alpha-sports.com/arctic_cat_parts.htm

tee ennast kasutajaks ka siia ja vaata Arcticu alt, mis rahvas kirjutab ja räägib

http://www.snowmobileworld.com/forums/index.php
Assa raks, see on küll kasulik asi. Ehk saab nüüd armatuuri ka tööle :P
Pilt

Kasutaja avatar
meier
Postitusi: 159
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:50
Tsikkel: V-Strom AL4;SixDays 350EXCF
Telefon: 5021885
Asukoht: Mõdriku-Vanaküla

Re: Saanimeeste sõidud

Postitus Postitas meier »

Üks selline abipalve Mõedaka suusabaasi juhatajalt saanimeestele:
Suusamaratoni rada vajab tallamist. Üks jälg olla Viru maratoni rajale(25km/ring) ette sõidetud ja rajahoolduse mehel jätkub jõudu hetkel ainult muude võistlusradadelt tuulemurru puude mahalõikamisele.
Enne sula oleks vaja lumi kinni tallata ja mahalangenud puud kaardistada/märkida.
Kujutan ette, et kui miskine kamp kokku saaks, siis kaupleb sauna ka tallamise päeva õhtuks välja, kindlalt... Abi võiks pakkuda ka RRRC "egiidi"-all lubati igavest au ja kuulsust.... :roll: :D
Lisateavet saaks minu käest/vahendamisel.
5021885
Risto
......

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Saanimeeste sõidud

Postitus Postitas Tom »

Abiks valmis 24h. Anna aga julgelt märku :jee:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
meier
Postitusi: 159
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:50
Tsikkel: V-Strom AL4;SixDays 350EXCF
Telefon: 5021885
Asukoht: Mõdriku-Vanaküla

Re: Saanimeeste sõidud

Postitus Postitas meier »

boob kirjutas:Nii, vanemad ja targemad saanimehed. Mul oleks vaja manuali Arctic Cat ZL500 '98 aparaadile.
Paistab, et midagi ikkagi on ülekandes valesti, kuna saani tippkiirus peaks olema nii 150-160kmh, mitte 85, nagu mul oli :D
Just, mina alustaks ka ülekande kontrollimisest, sest hääle järgi käis selle pilli mootor küll nagu "pajuviiul".
Kas lindi rataste laagrid ikka terved, lindi liugurid(plast) ikka terved ja mis välimusega see ülekande keti õli on(kui teda ikka on sinna pandud:). Ja siis vaataks järgi, kas karpade segusiibrid ikka tõstetakse põhjagaasiga täitsa lahti,... jne.
Vaatamata, et nii tähtsat juttu ajan- ma ise nii laisk, et oma saani "käivitus-kala" pole ikka viitsinud uurida... :oops:
......

Kasutaja avatar
meier
Postitusi: 159
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:50
Tsikkel: V-Strom AL4;SixDays 350EXCF
Telefon: 5021885
Asukoht: Mõdriku-Vanaküla

Re: Saanimeeste sõidud

Postitus Postitas meier »

meier kirjutas:Üks selline abipalve Mõedaka suusabaasi juhatajalt saanimeestele:
Suusamaratoni rada vajab tallamist. Üks jälg olla Viru maratoni rajale(25km/ring) ette sõidetud ja rajahoolduse mehel jätkub jõudu hetkel ainult muude võistlusradadelt tuulemurru puude mahalõikamisele.
Enne sula oleks vaja lumi kinni tallata ja mahalangenud puud kaardistada/märkida.
Kujutan ette, et kui miskine kamp kokku saaks, siis kaupleb sauna ka tallamise päeva õhtuks välja, kindlalt... Abi võiks pakkuda ka RRRC "egiidi"-all lubati igavest au ja kuulsust.... :roll: :D
Lisateavet saaks minu käest/vahendamisel.
5021885
Risto
Ja kui kalendrit vaadata, siis selle aasta ainus võimalus oleks see nv.: 25.12 või 26.12. Mina olen ise ühel neist enamuse poolt valitud päevadest kindlasti saaniga kohal.

PS!Kui Tapa/Tamsalu kandi meestel transa ühitamiseks käru vaja, siis ma saaksin laenata sellist, kuhu kaks saani peale läheb(tõenäoliselt)..
......

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Saanimeeste sõidud

Postitus Postitas Tom »

Huvitav tegelikult küll , ma olen aastaid illegaalselt " tallanud" Tamsalu-Neeruti maratoni rada ja iga krõpsu peale seljataha vaadanud, nüüd selgub, et see on isegi vajalik tegevus. :D
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Saanimeeste sõidud

Postitus Postitas boob »

25 kuupäeval mina ei ühine, meil siis Lehtses veidi teistsugune üritus...

Aga 26 oleks käpp, kui pea hommikul vähegi kannab.

Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
kussa
RRRC
Postitusi: 1076
Liitunud: 21 Jaan 2010, 10:29
Tsikkel: SUZUKI Bandit 1200 S
Telefon: 53416064
Asukoht: Kadrina

Re: Saanimeeste sõidud

Postitus Postitas kussa »

Mina saaks 25-ndal tulla, 26 on juba bronnitud !
Margus 53416064
Riga 8 > IZ Jupiter >Jawa 638 > VTX 1300S > KTM LC 4 > BANDIT 1200S > BANDIT 600 > VTX 1800S > Bandit 1200S
Pilt

Vasta