Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Moderaator: Juhatus

Vasta
Loadära
Postitusi: 19
Liitunud: 08 Mär 2014, 18:32
Tsikkel: SuzuDR

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Loadära »

Käisin, nägin...ja pärast ametliku osa ka paar-kolm ringi ise proovisin, ning kokkuvõteks oli väga äge väljasõit!

Kohale minnes oli siiski igaks juhuks 20€rubla taskus, et äkki ikka kulgeks ka selle 2h kaasa, kuna tundus netis lugedes pigem "pühapäeva" sõitjatele üritus...aga sinna jõudsin ikkagi väikese hilinemisega ja tänasin teisalt õnne, et hilinesin.... sest stardirivi koosnes ikka vääga moodsa väljanägemisega masinatest, pigem ikka võistluskrossarid, no mõnel ka see "moepärast" esituli ees. Kusjuures päris ohtralt võeti osa, miski pea 60 sõitjat... Aga ok, kui pauk käis, siis kõik ei tundunudki Leokid enam, ehk et kõrvaltnähtu ja oma sõiduproovide põhjal oleks võinud kuskil teises pooles oma juustuga statistina loksuda küll sellises 10min/ring tempos. (Ok, kui tagarehvi jaksaks korraliku osta ja tagavedrustusse ka veidi investeerida..ehk et siis üldse ei meeldi need krossiraja hüpped ikka matkarattale, lisaks sellele, et ise üldse maanduda ei oska..)

Aga rada ise igal juhul mõnus ja täis sõidulusti: ei ole selliseid liiga "seinu", mis algaja tursaks lööks..ega ka vastikuid mülkaid, kus lausa teiste abiga peaks ratast välja kiskuma. Samas lebotamist ka kuskil pole ning rattad maast lahti käivad aiva tihti. Ja saab ka muudel päevadel kokkulepe korras vist mõistliku hinna eest seal nühkimas käia...ehk et kui huvi on, siis võiks minna küll sinna praegu käigus olnud sõidusõõri katsetama. Ma võin samas giidiks ka olla, kuidas sinna ilma eriti suuri teid kasutamata ja üsnagi huvitavalt kohale saada. Sest mu tänane päev mööduski üritusele lisaks Jäneda ümbruse liinialuseid, karjääre ja soid kammides, kokku selline 10h sadulas. Ühesõnaga ikka päris jõhker "algus" hooajale, mille kinnituseks sellised jalakrambid, mida isegi suusa/jalgrattamaratonidel sebida ei suutnud :P

Margus
Postitusi: 346
Liitunud: 16 Mai 2013, 11:12
Tsikkel: Husky TE300
Telefon: 5013006

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Margus »

Kas teeme homme siis Vinni Mõedaka tuuri, võib minu juurest alustada nt.11.00
Mina olen valmis ka mujale mineme, Ergo saaks tulla alles 13-st, et mis teeme andke teada kutid.

Loadära
Postitusi: 19
Liitunud: 08 Mär 2014, 18:32
Tsikkel: SuzuDR

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Loadära »

Ma võiks heameelega Vinni-Mõedaka kandis sõita, polegi sinnapoole Rakveret seiklema sattunud veel.
Võiksin siis kella 10 paiku näiteks "kontrollkõne" teha numbrile, mis sul siin näha on, et siis kogunemiskoht üle kinnitada?
(kui umbes tunniga Kadrina/Neeruti kandist sinna ikka jõuab:) )

kristoPa
Postitusi: 115
Liitunud: 05 Juul 2013, 00:51
Tsikkel: KTM 350 sixdays
Telefon: 55575205

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas kristoPa »

Kas teeme homme siis Vinni Mõedaka tuuri, võib minu juurest alustada nt.11.00
Mina olen valmis ka mujale mineme, Ergo saaks tulla alles 13-st, et mis teeme andke teada kutid.

Rääkisin Rainiga ja leppisime sinu juures kokku saamise kell 11.00

Margus
Postitusi: 346
Liitunud: 16 Mai 2013, 11:12
Tsikkel: Husky TE300
Telefon: 5013006

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Margus »

Selge, saadan Tanelile ja Andrusele ka sms-i, ehk saavad ka ratastele, samas saab ju ka "pahandus" atikaga kampa lüüa!

Margus
Postitusi: 346
Liitunud: 16 Mai 2013, 11:12
Tsikkel: Husky TE300
Telefon: 5013006

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Margus »

Tänane väike vinni-mõedaka ring jõudis aidu karjääri välja ja kokkuvõtteks päris vahva 130+km kangutamist.
soojenduseks harjutused palgi:
http://youtu.be/AHpO_TBNwAk
ja liinialune mägi:
http://youtu.be/0HihwHwZVxk
aidus vesi uhkelt tõusnud ja tuleb ka vesiseid takistusi ületada:
http://youtu.be/Mv5yZJFl8Bg
ma läksin ka meheks ära, ei tea mis mõtlesin aga õnneks jõudsin ise maha hüpata ja ratas jäi ka mingi oksa taha kinni, nii et ei pidanud neljakesi päris augu põhjast üles sikutama:
http://youtu.be/mrgIJVKCKFI

Kasutaja avatar
Tulidraakon
Postitusi: 310
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:14
Tsikkel: Kawa Z650SR d4,Yamu FZ6S Fazer
Telefon: 5535919
Asukoht: Sämi

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Tulidraakon »

Mõedaka rada on ka päris kuiv,täitsa mõnus oli tolmutada :jee:
Pilt

asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas asjapulk »

Tulidraakon kirjutas:Mõedaka rada on ka päris kuiv,täitsa mõnus oli tolmutada :jee:
Ma tegin ka täna kohe terve tunni ja ühe jutiga. Kaheksa ringi mahtus selle aja sisse. Omalegi üllatus, tavaliselt lased kevadel, esimesel korral, ringi-kaks ja siis on nuudel ninast väljas, käed täis ja pulss 600...
citius, altius, coitus

RainRaibe
Postitusi: 24
Liitunud: 03 Juul 2013, 22:16
Tsikkel: Sherco SEF-R 300
Telefon: 5282338

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas RainRaibe »

Täitsa muhe sõit oli jah.
Sai ikka igast pinnavormi proovida.. lõpetades rauteeäärsetega.
Kindad veidi hõõrusid ja täna pihupesad korpas ja hellad nagu igipõlisel poissmehel :D

Aga Margus äkki paneb ikka Ida-Himaalaja vaateid ka üles. Sellist pilti ei näe juba iga päev :ok:
"Füüsilised ebamugavused mängivad siis mingit rolli, kui meeleolu on vale." //Robert Maynard Pirsig//

Margus
Postitusi: 346
Liitunud: 16 Mai 2013, 11:12
Tsikkel: Husky TE300
Telefon: 5013006

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Margus »

[attachment=0]20140420_134713.jpg
Täitsa muhe sõit oli jah.
Sai ikka igast pinnavormi proovida.. lõpetades rauteeäärsetega.
Kindad veidi hõõrusid ja täna pihupesad korpas ja hellad nagu igipõlisel poissmehel :D

Aga Margus äkki paneb ikka Ida-Himaalaja vaateid ka üles. Sellist pilti ei näe juba iga päev :ok:[/quote]

Kahjuks kaamerat ei märganud kasutada, on jagada pilte mis tegime telefoniga:
Manused
20140420_134713.jpg
20140420_134713.jpg (3.41 MiB) Vaadatud 7937 korda
Viimati muutis Margus, 21 Apr 2014, 22:56, muudetud 1 kord kokku.

Vasta