Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Moderaator: Juhatus

Vasta
asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas asjapulk »

Mul saab ratas ehk homme amordid alla, nv plaanid tehti juba minu eest ära aga ega saa siis ennast sellest lasta segada, plaan ratas Harjumaale kaasa võtta. Mul seal üks hea koht kuhu saab oma km pikkuse raja tekitada, eks hõõrun seal vähe kiiremaid ja aeglasemaid kurve paar päeva ;)
citius, altius, coitus

Margus
Postitusi: 346
Liitunud: 16 Mai 2013, 11:12
Tsikkel: Husky TE300
Telefon: 5013006

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Margus »

Mina perekondlikel põhjustel Tallinnas NV, aga ratas kaasas ja plaan liituda Männiku grupeeringutega :looma: nii laupäeval kui pühapäeval :jee:
Kellel huvi võib liituda :hat;

RainRaibe
Postitusi: 24
Liitunud: 03 Juul 2013, 22:16
Tsikkel: Sherco SEF-R 300
Telefon: 5282338

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas RainRaibe »

Oeh..
Ise ka laup Tallinnasse ja ilmselt pühapäeva hommik algab ka sealt. Nüüd, tänu Margusele, mõtlen ma ka sellele, et peaks laup kuidagi sedasi pealinna minema, et oleks pühapäeval ratas Männikule minekuks võtta :ok:
Aga mõtlen veel sellele.. Kahtlane aspekt selle asja juures on pühapäevane tervis :h2:
Ühes olen aga kindel, Mõedaka ootab mind igal juhul

Rain
"Füüsilised ebamugavused mängivad siis mingit rolli, kui meeleolu on vale." //Robert Maynard Pirsig//

kristoPa
Postitusi: 115
Liitunud: 05 Juul 2013, 00:51
Tsikkel: KTM 350 sixdays
Telefon: 55575205

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas kristoPa »

Lähen homme koos värske enduro huvilisega mõedakule sõitu harjutama. Plaan alustada mõedakul kuskil 12.

Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 12
Liitunud: 02 Juul 2011, 14:48
Tsikkel: GasGas 250
Telefon: 5048633

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas ubin »

Tere, tulen ka värsket enduro huvi üles näitama, aga seal kiri, et rada suletud.

Margus
Postitusi: 346
Liitunud: 16 Mai 2013, 11:12
Tsikkel: Husky TE300
Telefon: 5013006

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Margus »

Haldajatega räägitud, kõik enduurotajad rajale lubatud! Andeke tuld ja infi raja olekust.

kristoPa
Postitusi: 115
Liitunud: 05 Juul 2013, 00:51
Tsikkel: KTM 350 sixdays
Telefon: 55575205

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas kristoPa »

Rada oli suhteliselt märg ja porine. Sõitsime liinide all kohani kus sai mäkketõusu harjutada ja tagasi. Raba kohad jääs ja kannatas üle sõita. Lisaks kulgesime metsavahel.

RainRaibe
Postitusi: 24
Liitunud: 03 Juul 2013, 22:16
Tsikkel: Sherco SEF-R 300
Telefon: 5282338

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas RainRaibe »

Selline ettepanek: Mõedakal on seal enne väikest rada (kus tavaliselt pargime) vasakul selline vabam pind ja sellest edasi raiesmik, kust leida palke ja muid huvitavaid takistusi. Üle selle ala leiab ka rekkarehve jms
Kas asjal oleks uba ja mõtet ja kas seda üldse võiks teha, kui veaks sinna vabamale alale mõned palgid ja rehvid jne, ning tekitaks sinna kasvõi mingi algelise ringigi, et siis sidurinäppu ja enduurotamise harjutada!?
Mul olemas selline auto, millega saaks sealt raiesmikult üht-teist välja tirida/vintsida jne.. et midagi võiks ju proovida?
Ehk Margus oskab kelleltki, kes seal seda asja rohkem haldab, küsida, et kas see oleks mõeldav?

Rain
"Füüsilised ebamugavused mängivad siis mingit rolli, kui meeleolu on vale." //Robert Maynard Pirsig//

kristoPa
Postitusi: 115
Liitunud: 05 Juul 2013, 00:51
Tsikkel: KTM 350 sixdays
Telefon: 55575205

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas kristoPa »

Kuna tegemist riigi maaga, siis olen rääkinud targemate rmk meestega. Liini alla pole mingit probleem, aga metsa sisse midagi tehes tuleks probleeme. Hetkel kasutuses olev rada ei pidanud ka päris kooskõlas olema rmk meestega.

RainRaibe
Postitusi: 24
Liitunud: 03 Juul 2013, 22:16
Tsikkel: Sherco SEF-R 300
Telefon: 5282338

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas RainRaibe »

Sa mõtled siis pmts tervet rada? Ehk enamik nende lõike ei ole vastavuses.
Nu Sitta kah, veame palgid sinna väiksest ringist raudteepoole, seal kus vaba maa ja liinid peakohal ;)
Kein problem. Vintsime/veame kännud, palgid, kivid metsast välja.. plaadile/kärule ja liinide alla. Teeme ringi/raja ja ongi hea harjutamas käia. Start Marguse juurest, soendus mööda liine Mõedakale ja seal hea trenn peale ning siis tagasi! ;)

Rain
"Füüsilised ebamugavused mängivad siis mingit rolli, kui meeleolu on vale." //Robert Maynard Pirsig//

Vasta