Pühapäeval Pärnusse paraadile...

Moderaator: Juhatus

Vasta
Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Pühapäeval Pärnusse paraadile...

Postitus Postitas Tom »

... me tõenäoliselt ei lähe, aga seoses vajadusega üks dokument üle anda, sõidan pühapäeval hommikupoole (ilmselt enne 12.00 ) Pärnusse. kuna ilm tuleb selle suve parim, siis oleks äkki kaasasõitjaid? Kultuurilisesilmaringilaiendamise eesmargi võib jooksupealt välja mõelda (oli miski kanajalgadel restoran, valgerand jms.) Kindlasti kuulub sellise väljasõidu juurde ka kohaliku rämpstoidu manustamine)
Oma arvamused (ka positiivsed :mrgreen: ) võiks siia samasse alla panna
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
rannamees
Postitusi: 510
Liitunud: 19 Jaan 2010, 16:50
Tsikkel: Fazer
Telefon: 53426287

Re: Pühapäeval Pärnusse paraadile...

Postitus Postitas rannamees »

Tom kirjutas:... me tõenäoliselt ei lähe, aga seoses vajadusega üks dokument üle anda, sõidan pühapäeval hommikupoole (ilmselt enne 12.00 ) Pärnusse. kuna ilm tuleb selle suve parim, siis oleks äkki kaasasõitjaid? Kultuurilisesilmaringilaiendamise eesmargi võib jooksupealt välja mõelda (oli miski kanajalgadel restoran, valgerand jms.) Kindlasti kuulub sellise väljasõidu juurde ka kohaliku rämpstoidu manustamine)
Oma arvamused (ka positiivsed :mrgreen: ) võiks siia samasse alla panna
Enne Tammistet on paar km teeremonti- kruus, sodi , tolm, sopp.
Pärnu "valmivat" ringteed tasub ka sõita- hea näide riigi suutmatusest :)
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel :)
Pilt

Kasutaja avatar
eglit
Postitusi: 154
Liitunud: 22 Mai 2010, 19:07
Tsikkel: Kawasaki VN 1500 Nomad FI
Telefon: 56932818
Asukoht: Tallinn

Re: Pühapäeval Pärnusse paraadile...

Postitus Postitas eglit »

Ma ise Pärnumaal, käisin täna kaemas, see sodi Tammistes on saanud musta vaiba omale peale. Foor on küll veel alles.
Kawasaki VN 1500 Nomad FI
Pilt

Kasutaja avatar
eglit
Postitusi: 154
Liitunud: 22 Mai 2010, 19:07
Tsikkel: Kawasaki VN 1500 Nomad FI
Telefon: 56932818
Asukoht: Tallinn

Re: Pühapäeval Pärnusse paraadile...

Postitus Postitas eglit »

Kle Tom, täna polnud Urge-Tammiste vahel enam foorigi, asfalt peal. 70 ja 50 piirang ainult.
Kawasaki VN 1500 Nomad FI
Pilt

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Pühapäeval Pärnusse paraadile...

Postitus Postitas Tom »

See just minu sõidukiirus ongi. Tulen kindlasti. Kas tuulehaugi ka kuskil liikumas näha on ?
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Pühapäeval Pärnusse paraadile...

Postitus Postitas Tom »

No on ikka tee küll Paideni .Türi-Paide küll. Mul kuskil kukkus visiir küljest ära. Pärnu linn oli suht tühi , rannajoon rahvast paksult täis.Tüdrukuid ka ei saanud (oleks pidanud ikka.... :D ), küll aga kuivatatud tuulehaugi. Seda kõlbas õllega panna küll.
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Vasta