Jalgpall

Moderaator: Juhatus

Kasutaja avatar
OZman
Postitusi: 267
Liitunud: 18 Jaan 2010, 19:56
Tsikkel: VFR800F
Telefon: 5169826
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Jalgpall

Postitus Postitas OZman »

Nii härrased(prouased) jalkabuutsade omanikud,minuni on jõudnud informatsioon et 11 juuni Rakvere Linnapäevade raames toimub jalgpalli lahing RRG kunstmurustaadionil,osaleda võivad kõik.
Võistluste juhendist niipalju et võistkonna suurus 10 meest(naist) väljakul korraga 5+1,vahetusi võib teha niipalju kui jaksad,mängitakse poolel väljakul ilma alagruppideta,suluseisu ei loeta,vigu küll,mängu aeg sõltub võistkondade arvust ,aga kindlasti mitte üle 40 minuti.

Eelmise aasta treening Tapa staadionil kukkus ju välja küll :jee: ,prooviks jälle :beer:

kuzmitz
Postitusi: 961
Liitunud: 14 Jaan 2010, 13:21
Tsikkel: Olemas
Asukoht: Pajusti

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kuzmitz »

Kuda kella-aegadega lood on, kas punklaulupeole jõuab? Muidu võiks ju pulli teha- ma kah veidi palli tagund ja väravaski neid püüdnud :hat;
Ka kõige kehvem saabas jätab lumele jälje ja murduv puu teeb ka siis häält, kui keegi ei kuule seda...
Pilt

Tauno
Postitusi: 62
Liitunud: 19 Jaan 2010, 18:19
Tsikkel: Honda CBR1000

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Tauno »

Teeme ära, ma olen kindlalt käsi

Kasutaja avatar
OZman
Postitusi: 267
Liitunud: 18 Jaan 2010, 19:56
Tsikkel: VFR800F
Telefon: 5169826
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas OZman »

Kellaaegadega on nii et algus on kell 11 ja kella 16 ks peab asi olema lõpetatud,selline on info korraldajatelt.Võistlusvorm peaks olema ühtne st.et must Raipesärk sobib ideaalselt.Sõltumata buutsade mitteolemasolust olen isegi käpp jalga valgeks lööma,ainult et kusagil kella 12 st.

Tauno
Postitusi: 62
Liitunud: 19 Jaan 2010, 18:19
Tsikkel: Honda CBR1000

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Tauno »

Krt. kolmekesi läheb raskeks, kas rohkem huvilisi pole?

kuzmitz
Postitusi: 961
Liitunud: 14 Jaan 2010, 13:21
Tsikkel: Olemas
Asukoht: Pajusti

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kuzmitz »

Mis ta ikka raskeks läheb, lihtsalt jooksmist on oluliselt rohkem :lol:. Kas vutiputsade puudumine selle tasemega turniiril on suur puudus? Mul nimelt neid ei ole...
Ka kõige kehvem saabas jätab lumele jälje ja murduv puu teeb ka siis häält, kui keegi ei kuule seda...
Pilt

Kasutaja avatar
paimler
RRRC
Postitusi: 76
Liitunud: 27 Apr 2011, 16:57
Tsikkel: gsx600f

Re: Jalgpall

Postitus Postitas paimler »

Raipesärki pole, aga võin see +1 olla...mängus võin vähemasti vastaseid segadusse ajada kuni omad väravaid löövad:) punkama sealt edasi niikuinii.
...kui ilm lubab...

Kasutaja avatar
Papadimos
Postitusi: 456
Liitunud: 18 Jaan 2010, 20:57
Tsikkel: BMW R1200GS, KTM EXC-F 350
Telefon: 5052949
Asukoht: Pilpaküla
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Papadimos »

kuzmitz kirjutas:Mis ta ikka raskeks läheb, lihtsalt jooksmist on oluliselt rohkem :lol:. Kas vutiputsade puudumine selle tasemega turniiril on suur puudus? Mul nimelt neid ei ole...
Mis number koss sul on?
Ma saan äkki aidata.
Pilt

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Tom »

oh, meie taseme juures , võime neile ka paljajalu ära teha :lol:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
OZman
Postitusi: 267
Liitunud: 18 Jaan 2010, 19:56
Tsikkel: VFR800F
Telefon: 5169826
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas OZman »

Mis laenama,kas sul Raivo on neid siis mitu paari või,ise pead ju kah tulema jalga valgeks lööma.

Vasta