Otsin reisikaaslasi .

Moderaator: Juhatus

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Otsin reisikaaslasi .

Postitus Postitas Tom »

Tere vihmast esmaspäeva hommikut, Raiped. Kuna ühel juulikuu laupäevahommikul pean olema Kaliningradis, siis mõtlesin selle reisi teha tsikliga. Reede hommikul minema - õhtuks rahuliku sõiduga Palanga- Klapeda-Kura säär( või mis ta nimi oligi)piirkonda ööbima -šäärima.Hommikul Kaliningradi . Piirist vist 60 km ongi ainult. Palangast 150 km. Päev linna vaatamisväärsustega tutvumine (giid tasuta). Öö Kaliningradis lahkete vastuvõtjate pool, kuskil suvila õuel + ossobennosti russkoi gostepriemnosti 8-) .Pühapäeval kodumaa kutsub sangareid tagasi. Täna tegin ankeedi viisa saamiseks + tervisekindlustus - kokku 81 euri ( kuna kuupäev pole paigas tegin viisa terveks juuliks).
Kui keegi soovib kaasa sõita, siis vaid rõõm selle üle.
Samas ka selline võimalus , et ei pea venemaale kaas tulema vaid võib jääda nautima Palanga ümbrust merevaigu rannikut. Pühapäeval saaks siis seal jällegi kokku.
Kuupäev on hetkel lahtine, et saaks valida veel näiteks kuivemat ilma ja Smashil tahaks ka olla :beer:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
rannamees
Postitusi: 510
Liitunud: 19 Jaan 2010, 16:50
Tsikkel: Fazer
Telefon: 53426287

Re: Otsin reisikaaslasi .

Postitus Postitas rannamees »

http://www.24tundi.ee/355996/kaliningra ... omaparane/
Olen seal kunagi käinud.
Ilus ja omapärane linn, kui nõukaaja soperdisi mitte tähele panna.
Sõjateemalist ajalugu on palju.
Viisaga ei viitsi jamada aga anna kuupäecvast teada, Palangani võiks seigelda küll, kui ajad klapivad.
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel :)
Pilt

Kasutaja avatar
Raitz
Postitusi: 92
Liitunud: 19 Jaan 2010, 19:55
Tsikkel: ZZR 1400

Re: Otsin reisikaaslasi .

Postitus Postitas Raitz »

Mul sama plaan, kui aeg klapib, siis seikleks sinna piirini, viisaga mässama ei taha hakata.
Arst ütles, et ma olen normaalne, isegi vastav paber anti.

waino
Postitusi: 246
Liitunud: 19 Jaan 2010, 12:46
Tsikkel: Yamaha R6,R1. Suzuki DR 650R

Re: Otsin reisikaaslasi .

Postitus Postitas waino »

Mul on sel suvel ka plaan Palangal käia, vbl tulen teiega. Mul ratas Taneli juures remondis, pärast julgen ka pikema sõidu teha.
Pilt
Lauri 5091620

Kasutaja avatar
ozzy007
Postitusi: 1128
Liitunud: 18 Jaan 2010, 14:06
Tsikkel: Jawa350-634; F800GS; XTZ750
Asukoht: justkui "Rakvere äärelinn"

Re: Otsin reisikaaslasi .

Postitus Postitas ozzy007 »

waino kirjutas:Mul on sel suvel ka plaan Palangal käia, vbl tulen teiega. Mul ratas Taneli juures remondis, pärast julgen ka pikema sõidu teha.
tuleb välja, et ma ka tahan olla Palangal (29.nädalal aga kahjusk autoga) :beer:
____________________________________________________________________________
Elus ei pea oluline olema eesmärk, vaid ikka teekond... :biker2:

Virtuaalsed rehvijäljed: https://www.facebook.com/Rakvere-MEK-Bi ... 780932656/

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Otsin reisikaaslasi .

Postitus Postitas Tom »

niisiis seltsimehed , kuna on ees ootamas vihmavaba periood, on start planeeritud 8.07 kell 8.00 hommikul. Kuna Raitz arvas piirduvat leedu kohaliku kultuuri nautimisega ( näit. Krahv Tyszkiewiczi palee, park ja merevaigu muuseum Palangas, Klaipeda Akvaarium ja Delfinaarium Kura poolsaarel, kellade, seppade jms . muuseumid Klaipedas, " Nõidade mägi" -puuskulptuuridega mägi Juodkrantes, Preila - tüüpiline kalameeste küla, Kura maasääre Rahvuspark , Nida , jne. jne. jne.) ,siis tema jääb Leetu, mina ööbin ka ilmselt öö leedus ja hommikul kulgen Kaliningradi poole. Tagasi tuleme ikka jälle loodetavasti koos.

Ühineda soovijad on ikka teretulnud. :Est:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Otsin reisikaaslasi .

Postitus Postitas asjapulk »

Kas päev on väga kindlalt paigas? Äkki päev paar hiljem õnnestuks omalgi kampa hüpata.
citius, altius, coitus

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Otsin reisikaaslasi .

Postitus Postitas Tom »

kurjam , näita nüüd , et oled tõeline asjapulk ja suudad oma asjad nii seada, et reede ommik oled hakkamas. it ´s order. ju nõu :mrgreen:

Aga aeg on kahjuks paigas. Mul sealne asjapulk saab sellel päeval linna loa 8-)
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Otsin reisikaaslasi .

Postitus Postitas asjapulk »

Mina saan oma aega igati sättida aga naise 11-l algavat puhkust ei suuda kuidagi kolme päeva jagu varasemaks nihutada, seda enam, et laup.-pühap. graafiku järgi tööl :sein:
citius, altius, coitus

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Otsin reisikaaslasi .

Postitus Postitas Tom »

:shock: ohohh..., benss 0.645 ja kvaliteetkirjandus ainult 2.55 :lol:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Vasta