1.-4.august Jõgeva Treff XX

Moderaator: Juhatus

Vasta
Kasutaja avatar
motomõmmi
RRRC
Postitusi: 85
Liitunud: 06 Aug 2010, 15:31
Tsikkel: zusuki intruder

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas motomõmmi »

Minule sobib nii õlu kui siider! Kas on ka reedel minejaid? Mina olen Tapalt tulemas.
Ilmselt mõne rattaga. Kui on veel keegi tulemas siis võiks ajad klappima panna!

Kasutaja avatar
motomõmmi
RRRC
Postitusi: 85
Liitunud: 06 Aug 2010, 15:31
Tsikkel: zusuki intruder

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas motomõmmi »

Reede 18.00 mulle sobib! 8-)

Kasutaja avatar
Papadimos
Postitusi: 456
Liitunud: 18 Jaan 2010, 20:57
Tsikkel: BMW R1200GS, KTM EXC-F 350
Telefon: 5052949
Asukoht: Pilpaküla
Kontakt:

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas Papadimos »

andre kirjutas:Kas on mõnda hääd inimest, kes tuleb treffile reede õhtase tulemisega ning kellele saaksin oma naise maha parseldada!? :) Nimelt ta tuleks sadulal kaasa!
Kuna Kussa on väga hää inimene ja laenas mulle Treffiks oma kannelt, siis mina kui samuti hää inimene, võin su murueide kohale toimetada küll.
Pilt

Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas andre »

Papadimos kirjutas:
andre kirjutas:Kas on mõnda hääd inimest, kes tuleb treffile reede õhtase tulemisega ning kellele saaksin oma naise maha parseldada!? :) Nimelt ta tuleks sadulal kaasa!
Kuna Kussa on väga hää inimene ja laenas mulle Treffiks oma kannelt, siis mina kui samuti hää inimene, võin su murueide kohale toimetada küll.
Aga käsen siis eidel reede õhtal kuuest põhjakas olla, et saab nautida ka sõitu võõra mehe ja võõra rattaga! :)

Kasutaja avatar
Papadimos
Postitusi: 456
Liitunud: 18 Jaan 2010, 20:57
Tsikkel: BMW R1200GS, KTM EXC-F 350
Telefon: 5052949
Asukoht: Pilpaküla
Kontakt:

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas Papadimos »

andre kirjutas:
Papadimos kirjutas:
andre kirjutas:Kas on mõnda hääd inimest, kes tuleb treffile reede õhtase tulemisega ning kellele saaksin oma naise maha parseldada!? :) Nimelt ta tuleks sadulal kaasa!
Kuna Kussa on väga hää inimene ja laenas mulle Treffiks oma kannelt, siis mina kui samuti hää inimene, võin su murueide kohale toimetada küll.
Aga käsen siis eidel reede õhtal kuuest põhjakas olla, et saab nautida ka sõitu võõra mehe ja võõra rattaga! :)
OK
Pilt

alek
RRRC
Postitusi: 41
Liitunud: 21 Jaan 2010, 20:44
Tsikkel: Suzu C800
Telefon: 5178611
Asukoht: Rakvere

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas alek »

Hommik,
Kõik mehed-naised keda veel kodunt välja lubatakse on täna oodatud ühte 28liitrist muret lahendama. (õlut)
Väikese loomingulise joomingu kohaks on minu kodu Nurkses. Kui kogu koorma enda peale võtaksin peaksin siit välja kolima. See minu vanuses natuke hell teema, kes üksikut joodikust vanameest ikka tahab.

Rakveresse tagasi transpordi saan ka ise organiseerida, kui mure lahendus väga hilja peale ei jää.
Kaasvõitlejad oodatud siis alates 18.00. Kui soovi õlut ka millegui tahedamaga alla ajada, saab ka grillida.

Tervitades,
Alvar
51 78611

Kasutaja avatar
TiinaN
RRRC
Postitusi: 217
Liitunud: 18 Jaan 2010, 21:14
Tsikkel: Honda CBF600
Telefon: 5143497
Asukoht: Kadrina

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas TiinaN »

Selleks korraks siis treff selja taga. Raiped tublid nagu alati. Meil on parimad täpsus laskjad, parimad hellad käed, parimad kondoomide puhujad jne. Laupäeva õhtul tunnistati meid juba traditsiooniliselt suurimaks klubiks Jõgeva Treffil, sel korral 44 osalejaga.
Tiina 5143 497
Honda CBF600
Pilt

Kasutaja avatar
Tulidraakon
Postitusi: 310
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:14
Tsikkel: Kawa Z650SR d4,Yamu FZ6S Fazer
Telefon: 5535919
Asukoht: Sämi

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas Tulidraakon »

TiinaN kirjutas:Selleks korraks siis treff selja taga. Raiped tublid nagu alati. Meil on parimad täpsus laskjad, parimad hellad käed, parimad kondoomide puhujad jne. Laupäeva õhtul tunnistati meid juba traditsiooniliselt suurimaks klubiks Jõgeva Treffil, sel korral 44 osalejaga.
+ kõige sõbralikum klubi kah :ok: :gather: :beer:
Pilt

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas boob »

Kus see kõige sõbralikum tuli?

Alvar, kas selle õlle joomisega on kiire, organism hakkab hirmust värisema kui alkoholile mõelda :lol:
Pilt

Kasutaja avatar
OZman
Postitusi: 267
Liitunud: 18 Jaan 2010, 19:56
Tsikkel: VFR800F
Telefon: 5169826
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas OZman »

Alvar,kas seda õlli nädalavahetuseks ei saa kuidagi hoida,Tarvajahil kuluks kindlasti ära ja jääks veel puudugi,aga seda peaks muidugi Pariisi peremeestega kooskõlastama :hat;

Vasta