1.-4.august Jõgeva Treff XX

Moderaator: Juhatus

Vasta
Kasutaja avatar
Papadimos
Postitusi: 456
Liitunud: 18 Jaan 2010, 20:57
Tsikkel: BMW R1200GS, KTM EXC-F 350
Telefon: 5052949
Asukoht: Pilpaküla
Kontakt:

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas Papadimos »

alek kirjutas:Hommik,
Kõik mehed-naised keda veel kodunt välja lubatakse on täna oodatud ühte 28liitrist muret lahendama. (õlut)
Väikese loomingulise joomingu kohaks on minu kodu Nurkses. Kui kogu koorma enda peale võtaksin peaksin siit välja kolima. See minu vanuses natuke hell teema, kes üksikut joodikust vanameest ikka tahab.

Rakveresse tagasi transpordi saan ka ise organiseerida, kui mure lahendus väga hilja peale ei jää.
Kaasvõitlejad oodatud siis alates 18.00. Kui soovi õlut ka millegui tahedamaga alla ajada, saab ka grillida.

Tervitades,
Alvar
51 78611
Aitaks hea meelega seda probleemi lahendada, aga täna on Tarvajahi koosolek plaanis. Kas homme ei sobi?
Pilt

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas boob »

Selle pudeliavaja pudelisse ajamise eest saime ju ka medali...
Pilt

Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas andre »

Et siis kõikidele operaator Kõpsudele ning kõigile piltnikele, kes tegid treffil pilte. Kui olete udukogud välja võtnud ja mingi ports paremaid pilte ning videoid on välja selekteeritud, siis mõte oli üks dvd plaat kokku panna kõigilt kokku kogutud materjalidest. Seega ootaks nädala-paari jooksul kõiki tooma oma materjale mulle Kontoritehnika Hoolduskeskuse salongi aadressil Laada 41, Rakvere. Samuti olen olemas Tarvajahil laupäeval, et saab ka seal need üle anda mulle. Kui materjalid koos siis teeks ühe meenutustega plaadi kõigile soovijatele!

alek
RRRC
Postitusi: 41
Liitunud: 21 Jaan 2010, 20:44
Tsikkel: Suzu C800
Telefon: 5178611
Asukoht: Rakvere

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas alek »

Papadimos kirjutas:
alek kirjutas:Hommik,
Kõik mehed-naised keda veel kodunt välja lubatakse on täna oodatud ühte 28liitrist muret lahendama. (õlut)
Väikese loomingulise joomingu kohaks on minu kodu Nurkses. Kui kogu koorma enda peale võtaksin peaksin siit välja kolima. See minu vanuses natuke hell teema, kes üksikut joodikust vanameest ikka tahab.

Rakveresse tagasi transpordi saan ka ise organiseerida, kui mure lahendus väga hilja peale ei jää.
Kaasvõitlejad oodatud siis alates 18.00. Kui soovi õlut ka millegui tahedamaga alla ajada, saab ka grillida.

Tervitades,
Alvar
51 78611
Aitaks hea meelega seda probleemi lahendada, aga täna on Tarvajahi koosolek plaanis. Kas homme ei sobi?

Hei,
Pean kahjuks homme lõunaks leti tagasi andma, aga võtan siis ise asja tõsisemalt :beer:
Kui, aga kellelgi soovi ühineda siis on oodatud appi. Ma alustan ise siis kohe asjaga. Kontrollin oma võimed üle.
Alvar

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas Tom »

peale paksemat raamatut ei tohigi kohe järgi jätta - hakkab tervise peale :D .
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas boob »

Raivo, eks siis peab peale Tarvajahi koosolekut minema Nurksele :D
Või teeks hoopis Alvari juures koosoleku?
Pilt

alek
RRRC
Postitusi: 41
Liitunud: 21 Jaan 2010, 20:44
Tsikkel: Suzu C800
Telefon: 5178611
Asukoht: Rakvere

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas alek »

boob kirjutas:Raivo, eks siis peab peale Tarvajahi koosolekut minema Nurksele :D
Või teeks hoopis Alvari juures koosoleku?
Kui kedagi ei häiri hakkan joomarluse teemalist blogi tegema. Seda saab siis õhtuti lastele ette lugeda, et nii ei tohiks teha.
4 kannu sees ja näpud veel päris nobedad. Tulevaste kirjavigade pärast vabandan ette. Naine tuli ka korraks appi.
Lubasin talle, et aitan natuke kodutöid teha. Vastastikune abistamisleping ka suusõnaliselt tehtud.

Kasutaja avatar
kussa
RRRC
Postitusi: 1076
Liitunud: 21 Jaan 2010, 10:29
Tsikkel: SUZUKI Bandit 1200 S
Telefon: 53416064
Asukoht: Kadrina

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas kussa »

Laagriplatsi kuivatusnöörile unustatud saunalina valge -sinise -lilla triibuline siis andku märku, see on minu käes.
Margus 53416064
Riga 8 > IZ Jupiter >Jawa 638 > VTX 1300S > KTM LC 4 > BANDIT 1200S > BANDIT 600 > VTX 1800S > Bandit 1200S
Pilt

alek
RRRC
Postitusi: 41
Liitunud: 21 Jaan 2010, 20:44
Tsikkel: Suzu C800
Telefon: 5178611
Asukoht: Rakvere

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas alek »

alek kirjutas:
boob kirjutas:Raivo, eks siis peab peale Tarvajahi koosolekut minema Nurksele :D
Või teeks hoopis Alvari juures koosoleku?
Kui kedagi ei häiri hakkan joomarluse teemalist blogi tegema. Seda saab siis õhtuti lastele ette lugeda, et nii ei tohiks teha.
4 kannu sees ja näpud veel päris nobedad. Tulevaste kirjavigade pärast vabandan ette. Naine tuli ka korraks appi.
Lubasin talle, et aitan natuke kodutöid teha. Vastastikune abistamisleping ka suusõnaliselt tehtud.
Hei,
Tempo väga raugenud ei ole ja kokkulepe naisega ka ilus. Isegi üks lamp mis 1,5kuud oodanud sai lakke.
Elektritöid ei tohigi kaine peaga teha. Need + ja - liiga keerulised.

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas boob »

Peamine, et neid plusse ja miinuseid paljuks ei muutu :lol:
Pilt

Vasta