Jõgevatreff 2014

Moderaator: Juhatus

Kasutaja avatar
kussa
RRRC
Postitusi: 1076
Liitunud: 21 Jaan 2010, 10:29
Tsikkel: SUZUKI Bandit 1200 S
Telefon: 53416064
Asukoht: Kadrina

Jõgevatreff 2014

Postitus Postitas kussa »

Hakkaks vaikselt atra seadma ! Kes millal plaanib minna ? Kas korraldatakse ka seekord oma laagriplatsi või mitte :gather: :beer: :h1: :h2: ?
Seekord kirjutame ka ankeeti korrektselt Rakvere Raibe RC mitte RRRC vms.
Siin ka väike tuvustus : http://www.jogevamc.ee/
NB! Haaran kaasa ka RRRC Buffid ja igas varjandis kleepse ning neid saab minu käest ja sularakas !
Margus 53416064
Riga 8 > IZ Jupiter >Jawa 638 > VTX 1300S > KTM LC 4 > BANDIT 1200S > BANDIT 600 > VTX 1800S > Bandit 1200S
Pilt

Kasutaja avatar
Kairil
Postitusi: 76
Liitunud: 08 Juul 2012, 16:17
Tsikkel: suzuki
Telefon: 55675089
Asukoht: Rakvere

Re: Jõgevatreff 2014

Postitus Postitas Kairil »

Perekond Šramkod on neljapäevast juba kohal, et ühiselt lähme nagu tavaliselt põhjaka juurest :) Ja kuna Siimul pole tsiklit ega lube, siis Margus kasuta seda ära :D :D saad sina Tsikliga tulla :jee: :beer: :ok:
Minu puhul on kõik vabandav,sest olen NAINE ...

Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Jõgevatreff 2014

Postitus Postitas andre »

Minul ka plaan neljapäeval 12 startida nigu eelnevalgi aastal! Kindlasti oleks hia teada kes tuleb autoga, et saaks omad pambud sinna peale visata. Samuti õhus küsimus, et kas on ka keegi suurema autoga või bussiga tulemas (Margus ei tule), et saaks meie telklaagri ka kaasa võetud ja üles pandud?

Krausberg
RRRC
Postitusi: 93
Liitunud: 30 Nov 2013, 14:12
Tsikkel: Kawasaki ER6N

Re: Jõgevatreff 2014

Postitus Postitas Krausberg »

Mina võin Marguse bussile sanga küll tulla kui vaja ja Margus soovib, kui ei saa nii siis tulen oma autoga ja kraami minu peale mahub (laud ja telk ei mahu)

Kasutaja avatar
motomõmmi
RRRC
Postitusi: 85
Liitunud: 06 Aug 2010, 15:31
Tsikkel: zusuki intruder

Re: Jõgevatreff 2014

Postitus Postitas motomõmmi »

Minul veel lahtine kas neljapäev või reede! Aga tulen rattaga ja saan oma nänniga hakkama. :beer:

Kasutaja avatar
kussa
RRRC
Postitusi: 1076
Liitunud: 21 Jaan 2010, 10:29
Tsikkel: SUZUKI Bandit 1200 S
Telefon: 53416064
Asukoht: Kadrina

Re: Jõgevatreff 2014

Postitus Postitas kussa »

andre kirjutas:Minul ka plaan neljapäeval 12 startida nigu eelnevalgi aastal! Kindlasti oleks hia teada kes tuleb autoga, et saaks omad pambud sinna peale visata. Samuti õhus küsimus, et kas on ka keegi suurema autoga või bussiga tulemas (Margus ei tule), et saaks meie telklaagri ka kaasa võetud ja üles pandud?
Andre ära aja pläma, et mina ei tule :evil: ! Mul juba mitmed küsinud, et miks ei tule jne... Meil oli jutt, et kui ( kolmel viimasel) aastal on olnud ka saateauto siis võiks ka sellel aastal olla keegi ( varasemalt abistanud meid Janek,Arved ja Mina), kes selle ülesande oma õlule võtaks (transport selline kuhu mahivad ka meie telgid) ?
Meie arvatavasti minemas neljapäeva õhtul .
Margus 53416064
Riga 8 > IZ Jupiter >Jawa 638 > VTX 1300S > KTM LC 4 > BANDIT 1200S > BANDIT 600 > VTX 1800S > Bandit 1200S
Pilt

Pahandus
Postitusi: 71
Liitunud: 25 Apr 2012, 20:05
Tsikkel: SYM Maxsym 400i
Telefon: 5168995
Asukoht: Siin ja seal...

Re: Jõgevatreff 2014

Postitus Postitas Pahandus »

Tulen aga jah jälle lauba...

Kasutaja avatar
Kairil
Postitusi: 76
Liitunud: 08 Juul 2012, 16:17
Tsikkel: suzuki
Telefon: 55675089
Asukoht: Rakvere

Re: Jõgevatreff 2014

Postitus Postitas Kairil »

Kellel on bussid???? rool on olemas, aga bussi pole. Booob kas sa oleksid nõus oma bussi andma Siimule, et kõik vajalik treffile saaks või tahad ise bussi roolis olla??? :)
Minu puhul on kõik vabandav,sest olen NAINE ...

Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Jõgevatreff 2014

Postitus Postitas andre »

Sorry, Margus, mõtlesin et sa autoga ei tule vaid rattaga, aga ju ei suutnud oma mõtet kirja panna arusaadavalt! Minu viga täielikult! Igatahes otsiks siis jah suuremat autot kuhu oleks võimalik telgid ja toolid-lauad peale mahutada, kas keegi saab pakkuda?!
Siim, sulle bronniks siis väikse nurga ka minu sodi tarbeks autole, kui mahub!
kussa kirjutas:
andre kirjutas:Minul ka plaan neljapäeval 12 startida nigu eelnevalgi aastal! Kindlasti oleks hia teada kes tuleb autoga, et saaks omad pambud sinna peale visata. Samuti õhus küsimus, et kas on ka keegi suurema autoga või bussiga tulemas (Margus ei tule), et saaks meie telklaagri ka kaasa võetud ja üles pandud?
Andre ära aja pläma, et mina ei tule :evil: ! Mul juba mitmed küsinud, et miks ei tule jne... Meil oli jutt, et kui ( kolmel viimasel) aastal on olnud ka saateauto siis võiks ka sellel aastal olla keegi ( varasemalt abistanud meid Janek,Arved ja Mina), kes selle ülesande oma õlule võtaks (transport selline kuhu mahivad ka meie telgid) ?
Meie arvatavasti minemas neljapäeva õhtul .

Kasutaja avatar
kussa
RRRC
Postitusi: 1076
Liitunud: 21 Jaan 2010, 10:29
Tsikkel: SUZUKI Bandit 1200 S
Telefon: 53416064
Asukoht: Kadrina

Re: Jõgevatreff 2014

Postitus Postitas kussa »

andre kirjutas:Sorry, Margus, mõtlesin et sa autoga ei tule vaid rattaga, aga ju ei suutnud oma mõtet kirja panna arusaadavalt! Minu viga täielikult! Igatahes otsiks siis jah suuremat autot kuhu oleks võimalik telgid ja toolid-lauad peale mahutada, kas keegi saab pakkuda?!
Siim, sulle bronniks siis väikse nurga ka minu sodi tarbeks autole, kui mahub!
kussa kirjutas:
andre kirjutas:Minul ka plaan neljapäeval 12 startida nigu eelnevalgi aastal! Kindlasti oleks hia teada kes tuleb autoga, et saaks omad pambud sinna peale visata. Samuti õhus küsimus, et kas on ka keegi suurema autoga või bussiga tulemas (Margus ei tule), et saaks meie telklaagri ka kaasa võetud ja üles pandud?
Andre ära aja pläma, et mina ei tule :evil: ! Mul juba mitmed küsinud, et miks ei tule jne... Meil oli jutt, et kui ( kolmel viimasel) aastal on olnud ka saateauto siis võiks ka sellel aastal olla keegi ( varasemalt abistanud meid Janek,Arved ja Mina), kes selle ülesande oma õlule võtaks (transport selline kuhu mahivad ka meie telgid) ?
Meie arvatavasti minemas neljapäeva õhtul .
See on kui unistada kaheljalal märkmikust pidevalt :lol:
Margus 53416064
Riga 8 > IZ Jupiter >Jawa 638 > VTX 1300S > KTM LC 4 > BANDIT 1200S > BANDIT 600 > VTX 1800S > Bandit 1200S
Pilt

Vasta