Motoretk Baltimaadesse 2016

Moderaator: Juhatus

Kasutaja avatar
ozzy007
Postitusi: 1128
Liitunud: 18 Jaan 2010, 14:06
Tsikkel: Jawa350-634; F800GS; XTZ750
Asukoht: justkui "Rakvere äärelinn"

Re: Motoretk Baltimaadesse 2016

Postitus Postitas ozzy007 »

soovitan Palangas majutust telefoni teel ette küsida -- vähem kohapeal aega kulutate:
* Regina tel. +37068224869 Zveju gatve 21 (kolm tänavat ja kohe rand, keskusesse ca 10min jalutada), räägib meelsasti vene keeles
* teine provva, tel. +37068749309 Vytauto gatve (põhimõteliselt promenaadist kaks-kolm tänavat)

Regina juures olen 4x olnud ja soovitan, tal mitu mitmekordeset maja kuhu kohti ikka leiab, aiaga piiratud parkine jne.
teine on strateegilisemalt parem möllu ja linna elu tarbeks, ka kinnine aed jne

Mind või Rakveret ei ole mõtet mainida -- neil käib sadu kliente ja nad ei mäleta kunagi isegi siis kui uuesti kohal oled ;-)


mihkelmihkel kirjutas:Et pilt selge oleks, siis juttu on 11.-14. augustist.
Ja praeguse seisuga olen mina üks osalejatest. Ratas on ilma tuuleklaasi ja kohvriteta. Viskan mingi koti kummidega tagaistme peale ja reisiks valmis :)
Ehk siis kutsun üles ka teisi osalema, kes võib-olla pelgaks, kuna pole matka-konfiguratsioonis ratast.

osta ehituspoest "ehitusprügi tarbeks mõeldud näit. 100L kilekotid" -- need on eriti tugevad ja võid kohe oma asjad sisse panna ja risti üle sadula kinnitada. ühe reisu kestavad kindlasti ära.
:hat;
____________________________________________________________________________
Elus ei pea oluline olema eesmärk, vaid ikka teekond... :biker2:

Virtuaalsed rehvijäljed: https://www.facebook.com/Rakvere-MEK-Bi ... 780932656/

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Motoretk Baltimaadesse 2016

Postitus Postitas boob »

mihkelmihkel kirjutas:Et pilt selge oleks, siis juttu on 11.-14. augustist.

Ja praeguse seisuga olen mina üks osalejatest. Ratas on ilma tuuleklaasi ja kohvriteta. Viskan mingi koti kummidega tagaistme peale ja reisiks valmis :)

Ehk siis kutsun üles ka teisi osalema, kes võib-olla pelgaks, kuna pole matka-konfiguratsioonis ratast.
Mul on ühed sadulakotid, osta ära :D
Pilt

Rasmus
Postitusi: 134
Liitunud: 17 Apr 2015, 17:44
Tsikkel: Honda Seven-fifty, Varadero
Telefon: 53751000

Re: Motoretk Baltimaadesse 2016

Postitus Postitas Rasmus »

ozzy007 kirjutas:soovitan Palangas majutust telefoni teel ette küsida -- vähem kohapeal aega kulutate:
* Regina tel. +37068224869 Zveju gatve 21 (kolm tänavat ja kohe rand, keskusesse ca 10min jalutada), räägib meelsasti vene keeles
* teine provva, tel. +37068749309 Vytauto gatve (põhimõteliselt promenaadist kaks-kolm tänavat):hat;
Aitäh info eest. Mingil imelikul põhjusel on mul see number isegi olemas. Vajadusel saab suhelda.

Hetkel on teada neli ekipaaži ja 5 inimest.

Broneerisin ära majutused.

1. öö - Kuldiga piirkond - Kempings Nabīte

Ööbimine on koos hommikusöögiga ja hinnaks kujunes 16€ inimese kohta.

2. öö - Palanga - Apartamentai Vilma

Hommikusöök ei ole hinna sees. Hinnaks kujunes 14€ inimene.

3. öö - Riia piirkond - NostalgiaRooms

Hommikusöök ei ole hinna sees. Hinnaks kujunes 14€ inimene.

Väljasõiduga oleks nüüd siis nii, et neljapäeva varahommikul lähen mina ette Elvasse ära ja ootan teid neljapäeva pärastlõunasel ajal ajavahemikus 14:00-15:00 järele. Selleks ajaks peaks mul töö valmis olema. Kui on ilus ilm, siis saab võtta hilist lõunat ja käia Verevi või Arbi järves ujumas ja sealt paneks siis juba Riia poole ajama, kuna see tee on kiirem, kui Valga-Sigulda suunal.

Edasine kujuneb juba jooksvalt.

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Motoretk Baltimaadesse 2016

Postitus Postitas boob »

Like
Pilt

Rasmus
Postitusi: 134
Liitunud: 17 Apr 2015, 17:44
Tsikkel: Honda Seven-fifty, Varadero
Telefon: 53751000

Re: Motoretk Baltimaadesse 2016

Postitus Postitas Rasmus »

On selgunud, et meiega liitub veel üks ekipaaž ühe sõitjaga. Seega seltskond läheb mõnusaks. Samuti broneerisin piletid Irbene raadioastronoomiakeskuse külastamiseks, kuid kinnitust ei ole veel saanud.

Niipalju veel infoks, et Neringa poolsaarele pääseb praamiga. Reisija hind on 0,8€ ja mootorratta hind on 3,35€. Praamid väljuvad iga 20 minuti tagant. Lisaks on kehtestatud maks mootorsõidukitele saarele sisenemiseks, mis on 5€.

Kasutaja avatar
ozzy007
Postitusi: 1128
Liitunud: 18 Jaan 2010, 14:06
Tsikkel: Jawa350-634; F800GS; XTZ750
Asukoht: justkui "Rakvere äärelinn"

Re: Motoretk Baltimaadesse 2016

Postitus Postitas ozzy007 »

Rasmus kirjutas:Niipalju veel infoks, et Neringa poolsaarele pääseb praamiga. Reisija hind on 0,8€ ja mootorratta hind on 3,35€. Praamid väljuvad iga 20 minuti tagant. Lisaks on kehtestatud maks mootorsõidukitele saarele sisenemiseks, mis on 5€.


kui delfinaariumi plaanite ka minna siis uuri showde algusaegu -- siis ei passi seal põhja otsas asjata, iiiluz on ju maakitsikuse lõunaotsas!

Ja minu paarikordne kogemus ütleb, et Nida poolsaarel ei ole väga võimalik normaalset süüa kuskil kohvikus või söögikohas -- tavaliselt on rahvast murdu! Võimalik, et olen turismi kõrghooaegadel sattunud!
Soovitan pigem kuskil düünide kandis lõunane piknik planeerida!
Ja praamisabas passimist, et õhtul mandrile saada on ka ette tulnud!
____________________________________________________________________________
Elus ei pea oluline olema eesmärk, vaid ikka teekond... :biker2:

Virtuaalsed rehvijäljed: https://www.facebook.com/Rakvere-MEK-Bi ... 780932656/

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Motoretk Baltimaadesse 2016

Postitus Postitas Tom »

Soovitaks sinna sõidu planeerida enne kella 10.00 ja tagasi enne õhtust tippaega . Nidas pold viimati kohta , kuhu maha sülitada , rääkimata sellest , kuhu auto parkida (info august 2015) :anger:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Rasmus
Postitusi: 134
Liitunud: 17 Apr 2015, 17:44
Tsikkel: Honda Seven-fifty, Varadero
Telefon: 53751000

Re: Motoretk Baltimaadesse 2016

Postitus Postitas Rasmus »

On selgunud, et ma eipea neljapäeval tööalaselt asjadega tegelema. Seega saame kõik koos varem startida. Mis kell ja kustkohast stardime?

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Motoretk Baltimaadesse 2016

Postitus Postitas boob »

Ma juba ootan fotoreportaazi Rasmuselt :mrgreen:
Pilt

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Motoretk Baltimaadesse 2016

Postitus Postitas boob »

Tehtud.
1700km, 4 päeva, 5 tsiklit ja 6 inimest.
Kiire ülevaade siis selline:
Esimene päev, Kuldiga telliskivisild. Ööbimine endises pioneerilaagris. Üks pudel dinni ja toonikut, partii trips-traps-trulli.
Teine päev, Irbene raadioteleskoobi muuseum. Käisime vaatasime kogu värgi üle, ronisime maa all ja antenni otsas. Päeval lisaks mere ääres mingi päris suur militaarehitis. Üks tsikkel kraavis rattad taeva poole, teisel tsiklil jõud kadunud, aga tubli eesti mees nokitseb. Õhtuks Palangal. Märksõnad õhtust: kaks pudelit dzinni ja toonikut, promenaad, põrkeautod, kuue kohaline väntadega ratas, põrumine põdratestis.
Kolmas päev, Nida, Plokstine raketibaas risti-põiki läbi konnatud, rehvitööd Kuršenais (kohaliku rehvimeistri number on nüüd olemas) ja ööbimine Šiauliais. Märksõnad õhtust: kaks pudelit dzinni toonikuga, maasikaõlu, vennastumine kohalikus spordibaaris, purskkaevus ujuda proovimine, ostukäruralli.
Neljas päev, ristimägi, Sigulda köisraudtee. Mõtteid järgmiseks korraks ja koduteele.
Pilt

Vasta