Pariisist Siberisse

Moderaator: Juhatus

Vasta
Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Pariisist Siberisse

Postitus Postitas andre »

Edastan JCI Rakvere koja kutse toredale sõidule. Palun siis väikest tagasisidet ka siia, kui keegi on minemas.

Sel aastal avab JCI Rakvere sügishooaja ühepäevase seiklusliku automatkaga Pariisist Siberisse! (Autosõit Lääne-Virumaal Kadrina lähedalt Pariisi külast Kunda lähedale Siberi külla).
Sündmus toimub koostöös JCI Rapla kojaga ja on seekord avatud kõigile JCI-katele. Autosõidu näol on tegemist võistlusega, kus võitjaks osutub seekord kõige keskmisema sõiduajaga ekipaaž, eriauhinnad muidugi ka kiireimatele ja aeglaseimatele ja ka paljudele teistele.
Kavas on prantsusepärane hommikusöök Pariisis, prantsuspärase käelise osavuse ülesanne, mäefiniš Tarva kuju juures Rakveres, osavussõidud Rakveres Lennuki tänava õppesõiduplatsil (traktoriga külgboksi tagurdamine ja järelhaagisega sõiduautoga tagurdamise kiirendusvõistlus 20 m distantsil), autasustamine, pidu koos õhtusöögiga, öösupp ja öökino Kunda külaseltsimaja kõrvalhoones, afterparty Rakveres.

Sündmuse osalustasu isiku kohta on 1234 rubla (17.10€) täiskasvanule ja 432.1 (6€) rubla lapsele. Hind sisaldab kogu päevast ja õhtust programmi (stardimaterjalid, toitlustus, meelelahutus).
Osalejate arv ekipaažis ja sõidukite klass on vaba, liiklusseaduse järgimine on kohustuslik.
Registreerimiseks kirjuta mulle raina.talvis@gmail.com!

Rohkem infot sündmuse kohta ja juhendid registreerumiseks leiad Facebookist:

https://www.facebook.com/events/1688963 ... 930755332/

Tule pane enda orienteerumis- ja autosõiduoskused proovile meeldivas seltskonnas!

Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Pariisist Siberisse

Postitus Postitas andre »

Tundub, et antud teema ei paku väga kellegile huvi, kuid ilm peaks ilus tulema ning mina plaanin antud üritusest osa võtta. Seega kõik, kes virisevad vähese koossõitmise üle, see on teie võimalus midagi toredad teha ja koos sõita.
Palun andke mulle isiklikult või siin foorumis märku, et kas oled tulemas jne. Saan meid ära registreerida.
Kuna algus peaks olema kell 11.59, siis meie võiksime koguneda Põhjaka parklasse kell 11.00. Väikese akadeemilisega saame startida Pariisi poole.

Kasutaja avatar
Papadimos
Postitusi: 456
Liitunud: 18 Jaan 2010, 20:57
Tsikkel: BMW R1200GS, KTM EXC-F 350
Telefon: 5052949
Asukoht: Pilpaküla
Kontakt:

Re: Pariisist Siberisse

Postitus Postitas Papadimos »

Kindlasti väga tore üritus ja võtaksin ka arvatavasti osa, kuid eelistan samal ajal toimuvat orienteerumise Kesk-Eesti Tuuri.
Pilt

Rasmus
Postitusi: 134
Liitunud: 17 Apr 2015, 17:44
Tsikkel: Honda Seven-fifty, Varadero
Telefon: 53751000

Re: Pariisist Siberisse

Postitus Postitas Rasmus »

Mina küll kahjuks osaleda ei saa, sest hõivatud muude tegemistega, aga minu soovitus on, et kui üritusi välja reklaamida, siis üsna oluline võiks olla ka toimumise aeg, koht.

Vasta