Põhjakeskuse ohutuspäev

Moderaator: Juhatus

Vasta
kuzmitz
Postitusi: 961
Liitunud: 14 Jaan 2010, 13:21
Tsikkel: Olemas
Asukoht: Pajusti

Põhjakeskuse ohutuspäev

Postitus Postitas kuzmitz »

Kõik sai alguse sellest, et kohtusin Päästeameti meestega ja rääkisime pealkirjas viidatud üritusest...

20.05 korraldatakse Rakvere Põhjakeskuses ohutuspäev, kus kõikvõimalikud organisatsiooni räägivad/näitavad oma valdkoldkonnas ohutust käitumisest ja tegutsemisest. Tehti ka RRRC-le pakkumine osaleda antud ettevõtmises. Meil peaks kamba peale olema küll ohutu sõidu entusiaste, kes tahaksid rääkida huvilistele (eeldame, et neid tekkib) ohutust sõidust, näidata turvavarustust ja miks mitte ka kukkumise üle elanud varustuselemente koos looga, et miks ja kuidas need püksid/jope/kiiver mu päästis. Kuna üritus on suunatud ennekõike noortele, siis oleks väga kasulik järeltulevatele põlvedele rääkida, et "kõva mees" ei sõida plätude ja lühkaritega, vaid kasutab korralikku sõiduvarustust.

Aga nüüd põhiline- kas leidub kedagi, kes võtab meiepoolse projektijuhtimise endale? Kuna mul endal pole võimalik antud kuupäeval ega sellele eelneval paarinädalasel perioodil projektis osaleda ega vedada, siis vabatahlikule projektijuhile annan täpsemat infot ja korraldajatepoolsed kontaktandmed.

Ja nüüd see kõige põhilisem- paraad tehakse ka :bike:
Ka kõige kehvem saabas jätab lumele jälje ja murduv puu teeb ka siis häält, kui keegi ei kuule seda...
Pilt

Rasmus
Postitusi: 134
Liitunud: 17 Apr 2015, 17:44
Tsikkel: Honda Seven-fifty, Varadero
Telefon: 53751000

Re: Põhjakeskuse ohutuspäev

Postitus Postitas Rasmus »

Olen huvitatud. Kahjuks ei ole mu õnnetusejärgsed asjad vist enam säilinud. Vaatan, kas katkine kiiver on veel kuuris alles või ei ole. Riided on ka võib-olla säilinud, kuigi neil ei olnud väga suurt kahju. Oma kogemust võin tulla rääkima küll. Kas see võiks tähendada siis seda, et paneme klubitelgi püsti?

Kasutaja avatar
kussa
RRRC
Postitusi: 1076
Liitunud: 21 Jaan 2010, 10:29
Tsikkel: SUZUKI Bandit 1200 S
Telefon: 53416064
Asukoht: Kadrina

Re: Põhjakeskuse ohutuspäev

Postitus Postitas kussa »

Mulle see mõte meeldib aga kahjuks osaleda ei saa sellel päeval.
Kui soovite telki siis kontakteeruge Raivoga.
Margus 53416064
Riga 8 > IZ Jupiter >Jawa 638 > VTX 1300S > KTM LC 4 > BANDIT 1200S > BANDIT 600 > VTX 1800S > Bandit 1200S
Pilt

kuzmitz
Postitusi: 961
Liitunud: 14 Jaan 2010, 13:21
Tsikkel: Olemas
Asukoht: Pajusti

Re: Põhjakeskuse ohutuspäev

Postitus Postitas kuzmitz »

Et sellest ettevõtmisest pole siis asja saanud?
Ka kõige kehvem saabas jätab lumele jälje ja murduv puu teeb ka siis häält, kui keegi ei kuule seda...
Pilt

Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Põhjakeskuse ohutuspäev

Postitus Postitas andre »

Ei ole mulgi võimalust laupäeval ennast lubada.

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Põhjakeskuse ohutuspäev

Postitus Postitas boob »

Kui kohale veeremisest on kasu siis olen kohal. Rasmuse püüame siis ehk ka punti ajada. Räägi plaanist, telk püsti ja asjad näitamiseks välja? Mõni kukkunud tsikkel ka?
Pilt

rix
RRRC
Postitusi: 15
Liitunud: 10 Apr 2017, 18:30
Tsikkel: transalp650
Telefon: 5293056

Re: Põhjakeskuse ohutuspäev

Postitus Postitas rix »

Mul oleks võimalus tulla ja olla kuskil kella 13,00.Kui midagi toimub ja minust abi oleks.

Kasutaja avatar
motomõmmi
RRRC
Postitusi: 85
Liitunud: 06 Aug 2010, 15:31
Tsikkel: zusuki intruder

Re: Põhjakeskuse ohutuspäev

Postitus Postitas motomõmmi »

Mis kell üritus toimub vs mis aja vahemikul

Vasta