Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Moderaator: Juhatus

Vasta
asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas asjapulk »

Vaata veel Pikal tänaval asuvast Margerist, neil seal varustust piisavalt, veel AV Motors, Nurga poe vastas, üle Narva tänava.
citius, altius, coitus

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas Tom »

Mine Viru Autosse ja küsi või telli täna õhtuks või homme hommikuks
926-91306 puuvillane kiivrisukk umbes 50.-
926-91307 siidist kiivrisukk umbes 55.-
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
Janek
Postitusi: 161
Liitunud: 18 Jaan 2010, 20:01
Tsikkel: Kawasaki KLE
Telefon: 5546990

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas Janek »

GBF-is ka mingi variant kohapeal kindlasti olemas Rägavere tee 42a
1km maanteed = 2km metsa = 20km muda

kodanik
Postitusi: 6
Liitunud: 10 Juun 2010, 11:55

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas kodanik »

Tänan aitamast, GBF'st sain lõpuks. Viru Autos ei olnud ka midagi.

kkristjan
Postitusi: 1
Liitunud: 20 Juul 2010, 14:03

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas kkristjan »

2 küsimust

1) Mida tähendab Raudrist riietel, rattal jne? Tean, mille eest anti seda ajaloos!

2) Kui mul ei ole tsikli lube, aga asi nagu meeldiks - kas keegi nagu õpetaks ja annaks proovida, et on minus siis ratturit või mitte!?

Celtic
RRRC Pesamuna
Postitusi: 437
Liitunud: 18 Jaan 2010, 15:50
Tsikkel: CFORCE850XC
Asukoht: Lääne-Virumaa/Harjumaa

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas Celtic »

Raudrist aka Iron Cross. Lisaks teenetemärgile.
Esiteks on ta Saksamaal lennuväe logoks. (Eestis liigub ringi Golf 2, mis on luftwaffe stiilis, hüüdnimegi panime talle : Lennuk - pildilgi on näha esituledes olevaid Iron Crosse) Üldse võib paljudelt VeeDub'idelt(VW'itelt) leida seda sümboolikat.
Teiseks kasutavad teda bikerid, et jätta endast kõvemat muljet. West Coast Choppersi logol on kasutatud seda sama Iron Crossi. Enamjaolt leiabki seda just ju nö kroomivendadelt "(suurtelt, kurjadelt ja karvastelt)". Ka paljud skinheadid ja muud sellised kasutavad seda oma sümboolikana.

Vb ajasin väga lolli juttu, aga nii olen mina aru saanud ja nii on mulle räägitud. Ka ise saab homme ühele punasele Golfipunnile Iron Cross peale kleebitud. Lisaks neile kõikidele muudele kleepsudele. :lol:
Eliise "Celtic/Pesamuna" E. |

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas Tom »

Täna ommikul ajaviiteks Riku Immose HD mehe respekti otsimist kajastavat kirjanduslikku suurteost sirvides , leidsin vastuse ka küsimusele, miks on tsiklitel ja Tõsistel HD meeste riietel ristid. Ühene ja õige vastus see, et küllap oli Hitler kõva harrika mees :jee:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

luix
Postitusi: 311
Liitunud: 18 Jaan 2010, 14:37
Tsikkel: HONDA VTX 1300S
Telefon: 5271367
Asukoht: Rakvere

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas luix »

kkristjan kirjutas:2 küsimust

1) Mida tähendab Raudrist riietel, rattal jne? Tean, mille eest anti seda ajaloos!

2) Kui mul ei ole tsikli lube, aga asi nagu meeldiks - kas keegi nagu õpetaks ja annaks proovida, et on minus siis ratturit või mitte!?
http://en.wikipedia.org/wiki/Iron_Cross
Asi ei saa NAGU meeldida, kas meeldib väga või üldse mitte. Kõigepealt jõua selgusele, mis tüüpi ratas sulle NAGU meeldib või nii. Palju sul üldse kaherattalisega(jalgratast ma ei mõelnud,kuigi ka see tuleb kasuks) sõidukogemust on. See kas sinust ratturit on või siis mitte ei selgu mõne proovisõiduga. Mõni ei saagi selgeks ja eriti kaua ja tervelt ei sõida ka. Proovida andmisega on lood nagu on,mina enda tsikklit kindlasti päris algajale ei usalda,(pole päris algaja ratas ka)kui ära lõhud,siis :looma: Osta,rendi vms. mingi vana pill ja põllupeal õpi,hakka mõnest lahjemast pihta ja anna aga minna,jõudu igatahes.Ega seal midagi keerulist ju polegi,muudkui keera peale :rules: ;);kül ajaga tulevad kogemused jne. Ise sai kunagi punnvõrride ja mopeedidega alustatud ja nii tasapisi edasi. Ei tahtnud targutada aga ma vana mees ka juba,natuke võin.
mob.5271367 Luigi
Viimane kustutab tule.
Pilt

Kasutaja avatar
spetsialist
Postitusi: 76
Liitunud: 08 Sept 2010, 23:25
Tsikkel: suzuki DR800
Telefon: 57570705

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas spetsialist »

Tom kirjutas:Noh nii, nüüd tundub et sellel kevadel võib Rakveres A1 kati õppesõidurattana näha üht Rakvere Raipe kleepsuga punast värvi Honda CBR125R - i . :Est:
No teema vana ja värki. aga mõtlesin ära mainida et mina olin see, kes selle masina sisse õnnistas õppesõidul. :jee:
ja teemasse ka siis. nimelt mul tilgub karpa vahelt bensiini välja(selle alumise kopsiku tihendi juurest), vahetasin tihendi ära aga ikka ühest nurgast pressib välja, vb nõelklapp ka kulund aga näpuga korke üles tõstes ei tule bensiini läbi.. :?
Never ride faster than your guardian angel can fly!!

RaigoR
Postitusi: 87
Liitunud: 18 Jaan 2010, 18:01
Tsikkel: Honda CBR600F/Yamaha R1
Asukoht: Rakvere

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas RaigoR »

küsimus, kas bmw tagumise rattalaagri vahetab koduste vahenditega ise ära? või on vaja välja ja sisse pressida(mis eeldaks sisi vastava pressi olemasolu, mida mul kodus ei ole)

Vasta