Huumorit. Vol 1

Moderaator: Juhatus

Vasta
Margus
Postitusi: 346
Liitunud: 16 Mai 2013, 11:12
Tsikkel: Husky TE300
Telefon: 5013006

Re: Huumorit. Vol 1

Postitus Postitas Margus »


Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Huumorit. Vol 1

Postitus Postitas Tom »

Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Huumorit. Vol 1

Postitus Postitas Tom »

niisiis, härrased autovaruosa müüjad, selle suve kuumemad kaubad ja müügivõtted :mrgreen: :jee:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
maiasmokk
RRRC juhatus
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2010, 13:06
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Lemmküla

Re: Huumorit. Vol 1

Postitus Postitas maiasmokk »

Tom kirjutas:niisiis, härrased autovaruosa müüjad, selle suve kuumemad kaubad ja müügivõtted :mrgreen: :jee:

krt kus mul pikad juhtmed.... ametipoolest justkui puudutaks aga aru ei saa.. sry! :roll:
************************
Naine mõtleb järeltulevatele põlvedele, mees eesminevatele säärtele.
Pilt
58sadakaheksakümmendüheksanull58

Margus
Postitusi: 346
Liitunud: 16 Mai 2013, 11:12
Tsikkel: Husky TE300
Telefon: 5013006

Re: Huumorit. Vol 1

Postitus Postitas Margus »

Mõni mees on oma kerega ikka vaeva näinud:
https://www.youtube.com/watch?v=mvJHw64fxgQ#t=14

Kasutaja avatar
meier
Postitusi: 159
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:50
Tsikkel: V-Strom AL4;SixDays 350EXCF
Telefon: 5021885
Asukoht: Mõdriku-Vanaküla

Re: Huumorit. Vol 1

Postitus Postitas meier »

No ei suuda jagamata jätta...
Veits jämedakoelisemat nalja ka:

taksojuhtidega seoses üks vana lugu: Läinud üks vindine mees taksopeatusesse ja võtnud viimase auto ette, võttis kundeukse lahti ja küsis, et kas juht suhu võtab. Sellepeale juht vihastas kõvasti ja vindine mees läks eespoolasuvasse taksosse. Küsinud samuti juhilt, et ka ta suhu võtab. Saanud samasuguse sõimu osaliseks. Nii käis mees tagant ettepoole kõik taksod läbi, kuni viimaks avas esimese takso ukse ja küsind, et kas kino kosmose ette saab. Juht teatanud, et pole probleemi. Mees istus autosse ja sõideti minema. Ülejäänud taksojuhid jäid hämmeldunult järele vaatama.
......

kuzmitz
Postitusi: 961
Liitunud: 14 Jaan 2010, 13:21
Tsikkel: Olemas
Asukoht: Pajusti

Re: Huumorit. Vol 1

Postitus Postitas kuzmitz »

Ka kõige kehvem saabas jätab lumele jälje ja murduv puu teeb ka siis häält, kui keegi ei kuule seda...
Pilt

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Huumorit. Vol 1

Postitus Postitas Tom »

Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Krausberg
RRRC
Postitusi: 93
Liitunud: 30 Nov 2013, 14:12
Tsikkel: Kawasaki ER6N

Re: Huumorit. Vol 1

Postitus Postitas Krausberg »

Vana karvane tsiklimees on oma pikal üksildasel suvetripil ja peatub keset pärapõrgut suvalise kõrtsu juures. Peatuma sunnib teda suur reklaamsilt:
KÜLM ÕLU – 2 €
HAMBURGER – 2,25 €
JUUSTUBURGER – 2,5 €
KANASANDWITCH – 3 €
RAHMAKAS PIHKU – 50 €
Noh, kontrollib siis vana tsiklimees oma rahakotist järgi, et kas vajalik summa ikka on kaasas ja astub baari. Seal näeb, et imekaunis baarinäitsik serveerib just õlut paarile päikesest pargitud farmerile. Pöörab neiu vana bikeri poole ja teadva naeratusega küsib:”Jah? Kuidas ma võiksin teile abiks olla?”
Vana biker kummardub baariletile ja küsib käheda häälega: “Neiu ma siin mõtlesin, et kas see olete tõesti teie, kes pihukat pakub?” Neiu naeratus sulataks isegi alpide igijää kui ta vastab: “Jah, sa ei eksi, see olen tõepoolest mina.”
Vana biker kummardub veelgi lähemale ja sosistab neiule vasakusse kõrva: “Ole hea mine pese oma käed ära, ma tahaks väga juustuburgerit.”

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Huumorit. Vol 1

Postitus Postitas boob »

K: Miks Harley-mehed kiivrit ei kanna?
V: Tegid katse, viskasid kiivri kõigest jõust vastu maad ja kiiver katki. Rätikut ei suutnud keegi puruks visata.
Pilt

Vasta