Spordimeestele

Moderaator: Juhatus

Kasutaja avatar
eglit
Postitusi: 154
Liitunud: 22 Mai 2010, 19:07
Tsikkel: Kawasaki VN 1500 Nomad FI
Telefon: 56932818
Asukoht: Tallinn

Spordimeestele

Postitus Postitas eglit »

Kas meil on ka sellised julgeid mehi, kes kolmapäeviti 18.00 Kadrina spordihoone saalis jõukorvpalli mängiksid?
Kawasaki VN 1500 Nomad FI
Pilt

RaigoR
Postitusi: 87
Liitunud: 18 Jaan 2010, 18:01
Tsikkel: Honda CBR600F/Yamaha R1
Asukoht: Rakvere

Re: Spordimeestele

Postitus Postitas RaigoR »

ee kossu mängiks suurima heameelega, a misasi see jõukorvpall on :D

Kasutaja avatar
ozzy007
Postitusi: 1128
Liitunud: 18 Jaan 2010, 14:06
Tsikkel: Jawa350-634; F800GS; XTZ750
Asukoht: justkui "Rakvere äärelinn"

Re: Spordimeestele

Postitus Postitas ozzy007 »

kui täpne ma nüüd olen aga midagi sellist iseloomustaks pointi küll:
jõukorvpall on peaaegu nagu päriskorvpall ainutl kohtunikul on silmad kinniseotud, vile katkitehtud ja tihti pannakse üleüldse riietusruumi kinni :lol: ja võitjameeskond saab ilge koguse feimi ehksiis mäng võidu peale :mrgreen:
____________________________________________________________________________
Elus ei pea oluline olema eesmärk, vaid ikka teekond... :biker2:

Virtuaalsed rehvijäljed: https://www.facebook.com/Rakvere-MEK-Bi ... 780932656/

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Spordimeestele

Postitus Postitas Tom »

Kui päris aus olla,siis ma isegi paar aastat olen kunagi mängimud seda Kadrina EPT võimlas. Sihuke tunne, et seda mängitaksegi ainult Kadrinas. Mäng ise on lühidalt- korvpall ragbi reeglitega. Pole jooksu, kahekordset ega auti. Lihtsalt pall kaenlasse ja korvipoole punuma.Punkti saab see , kes palli korvi viskab. Meeskonnad on tihtipeale sega (mehed ja naised). Naistel on õigus meestele liiga toore mängukorral käega üle turja laksata :D Ise viimati mänginud 12-13 aastat tagasi, ehk on vahepeal midagi muutunud :D :Est: :Est:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
OZman
Postitusi: 267
Liitunud: 18 Jaan 2010, 19:56
Tsikkel: VFR800F
Telefon: 5169826
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Spordimeestele

Postitus Postitas OZman »

Ma eelistaksin siiski reeglitepärast palli patsutamist,kahju hakkab endast ja teistest,Luix peab siis mehitatud esmaabi punkti kohale sebima koos vajaliku koguse kipsi ja sidemerullidega :mrgreen:

Kasutaja avatar
eglit
Postitusi: 154
Liitunud: 22 Mai 2010, 19:07
Tsikkel: Kawasaki VN 1500 Nomad FI
Telefon: 56932818
Asukoht: Tallinn

Re: Spordimeestele

Postitus Postitas eglit »

Tegelikult muid reegleid nagu polegi, kui lüüa ja kakelda ei tohi. Mäng käib üle terve saali, piire pole. Naisi ma nende aastate jooksul veel mängimas pole näinud, vigastada saamise võimalus sõltub iseenda aktiivsusest. Kuna ma tavaliselt olen olnud korvi all keskel kaitses, siis olen pisut haiget saanud,kuid sellest pole välja teinud. Kogemused ütlevad, et ise mängus sees olla pole üldse nii hirmus, kui kõrvalt vaadata. Lihtsalt tund aega saab normaalselt rassida ja maadelda, kui veab, siis saab mõne korvigi. Eile näiteks sain ise 4 korvi visatud. Olge aga mehed ja tulge mängima!
Kawasaki VN 1500 Nomad FI
Pilt

RaigoR
Postitusi: 87
Liitunud: 18 Jaan 2010, 18:01
Tsikkel: Honda CBR600F/Yamaha R1
Asukoht: Rakvere

Re: Spordimeestele

Postitus Postitas RaigoR »

sorri aga suht jabur! pall kaenlasse ja korvi poole punuma :sein: jätan vist vahele seekord!

Celtic
RRRC Pesamuna
Postitusi: 437
Liitunud: 18 Jaan 2010, 15:50
Tsikkel: CFORCE850XC
Asukoht: Lääne-Virumaa/Harjumaa

Re: Spordimeestele

Postitus Postitas Celtic »

Teeks jah pigem tavalist. ÄKKI veaks end ka kohale( jalkat sai ju täitsa mängimas käidud) :lol:
Eliise "Celtic/Pesamuna" E. |

kuzmitz
Postitusi: 961
Liitunud: 14 Jaan 2010, 13:21
Tsikkel: Olemas
Asukoht: Pajusti

Re: Spordimeestele

Postitus Postitas kuzmitz »

Jõukorvpall ongi tugevatele... Ja kiiretele. Samas mina küll Eglitiga kokku ei tahaks põrgata- samahästi võin vastu kiviseina joosta :sein: .
Vaadates teemat "Spordimeestele", siis kutsuks hoopis suusatama! See kah sport ju! Näiteks ma lähen järgmisel nädalal Mägi-Eestisse mäest alla laskma...On veel tulijaid?
Ka kõige kehvem saabas jätab lumele jälje ja murduv puu teeb ka siis häält, kui keegi ei kuule seda...
Pilt

Celtic
RRRC Pesamuna
Postitusi: 437
Liitunud: 18 Jaan 2010, 15:50
Tsikkel: CFORCE850XC
Asukoht: Lääne-Virumaa/Harjumaa

Re: Spordimeestele

Postitus Postitas Celtic »

Vot, ja mina saaks siis hoopiski surma... Pisu nagu ma olen... :P
Eliise "Celtic/Pesamuna" E. |

Vasta