Raibe otsib superkokka!

Moderaator: Juhatus

Kasutaja avatar
eglit
Postitusi: 154
Liitunud: 22 Mai 2010, 19:07
Tsikkel: Kawasaki VN 1500 Nomad FI
Telefon: 56932818
Asukoht: Tallinn

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas eglit »

OZman kirjutas:Võtad 4cl i Vana Tallinnat,valad kõrist alla ja hammustad Saku Rocki peale,korduval tomingul tekitab järgmiseks päevaks kustumatu mulje :h2: ,mida võid leevendada C-vitamiini rohke karastava joogiga ;)
Ja kui kogu seda eelnevat protsessi ei viitsi ette võtta, siis saab lasta kellelgi oma pead tugevalt raputada, annab ehk sama kustumatu mulje...Mul väike jõmpsikas vahel ette hoiatamata teeb mulle nii, siis on ka tunne nagu oleks eelmisel ööl kõvasti manustanud.
Viimati muutis eglit, 10 Veebr 2011, 08:24, muudetud 1 kord kokku.
Kawasaki VN 1500 Nomad FI
Pilt

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas boob »

OZman kirjutas:Võtad 4cl i Vana Tallinnat,valad kõrist alla ja hammustad Saku Rocki peale,korduval tomingul tekitab järgmiseks päevaks kustumatu mulje :h2: ,mida võid leevendada C-vitamiini rohke karastava joogiga ;)
Kui siia valge viin ja mingi mahl/limps ka ritta lisada ning neid kõike järjest võtta, siis on ju Raipe Treffijook valmis :jee:
Pilt

Kasutaja avatar
numan
Postitusi: 161
Liitunud: 18 Jaan 2010, 22:10
Tsikkel: drag star

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas numan »

OZman kirjutas: kustumatu mulje :h2:
Pilt

Kasutaja avatar
intz
Postitusi: 103
Liitunud: 05 Veebr 2011, 16:46
Tsikkel: honda shadow vt600c
Telefon: 56397385
Asukoht: Rakvere kesklinn

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas intz »

hehh teate , pange grill sooja, haug kala maitseainega kokku ja fooliumisse:D kõige parem minumeelest:D mul ka siinkandis üx hea haugikoht ja alati grill autos kui sõbraga kalal käin:D kodus ei taheta seda nähagi enam:D
Honda shadow vt600c 94a, voshod 3m ja MB c220

Kasutaja avatar
eglit
Postitusi: 154
Liitunud: 22 Mai 2010, 19:07
Tsikkel: Kawasaki VN 1500 Nomad FI
Telefon: 56932818
Asukoht: Tallinn

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas eglit »

No nii, mehed! Siit tuleb kiire ja kerge suupiste retsept: kui satud poodi (julgemad saadavad naise), siis võtad sealt paki või paar ilusat suitsupeekonit ja peenleiba. Leiva lõikad (kui tundub ohtlik, las naene teeb ise) paari cm laiusteks ribadeks ning ribade ümber keerad peekoniviilud (mida tihkemalt suudad, seda parem), paned resti vahele ja lased grillil kahelt poolt mõnusalt krõbedaks ning ongi hea õlle kõrvale võtta (hea ka pannil teha).

Teine hea suupiste: kanafilee tükid kasta klopitud munasse (sinna ikka pipart-soola ja kanamaitseainet kah), siis siuhti riivsaiast läbi ning kuumal pannil õli sees kahelt poolt pruuniks! Nämma...
Kawasaki VN 1500 Nomad FI
Pilt

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas Tom »

intz kirjutas:hehh teate , pange grill sooja, haug kala maitseainega kokku ja fooliumisse:D kõige parem minumeelest:D mul ka siinkandis üx hea haugikoht ja alati grill autos kui sõbraga kalal käin:D kodus ei taheta seda nähagi enam:D


Mis haugi puudutab , siis praegu on vist haugi hooaeg , või mis? Ahvenat pidi ka vist püüdama siis , kui toomingad õitsevad - seega jällegi paras aeg :jee:

Mul oleks vaim küll valmis lähiajal mõnest heast püügikohast purikas välja tõmmata
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas asjapulk »

Tom kirjutas:


Mis haugi puudutab , siis praegu on vist haugi hooaeg , või mis? Ahvenat pidi ka vist püüdama siis , kui toomingad õitsevad - seega jällegi paras aeg :jee:

Mul oleks vaim küll valmis lähiajal mõnest heast püügikohast purikas välja tõmmata
Või läheks kindla peale välja ja külastaks kaubandust? :mrgreen:
citius, altius, coitus

Kasutaja avatar
rannamees
Postitusi: 510
Liitunud: 19 Jaan 2010, 16:50
Tsikkel: Fazer
Telefon: 53426287

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas rannamees »

Tom kirjutas:
intz kirjutas:hehh teate , pange grill sooja, haug kala maitseainega kokku ja fooliumisse:D kõige parem minumeelest:D mul ka siinkandis üx hea haugikoht ja alati grill autos kui sõbraga kalal käin:D kodus ei taheta seda nähagi enam:D


Mis haugi puudutab , siis praegu on vist haugi hooaeg , või mis? Ahvenat pidi ka vist püüdama siis , kui toomingad õitsevad - seega jällegi paras aeg :jee:

Mul oleks vaim küll valmis lähiajal mõnest heast püügikohast purikas välja tõmmata
Nii on jah
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel :)
Pilt

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas Tom »

vales teemas küll, aga on jällegi vihmaeelne neljapäev(kalapäev) ja haug pidi hetkel hirmsalt sisse ahmima, nagu siga maltsa. Sellesinase info põhjal võtan õhtul seitsmepaiku oma kahvad-võrgud-traalid-dünamiidi-akud jne ja lähen otse Porkuni järve äärde . Kui on mõttekaaslasi, siis kokkusaamise rõõm saab suur olema. :jee:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
maiasmokk
RRRC juhatus
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2010, 13:06
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Lemmküla

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas maiasmokk »

Kas Porkuni järves on nüüd kalastamine lubatud?
Ma olen seal kaldal kunagi keelavaid silte näinud....aga võibolla on kalavarud taastunud.
************************
Naine mõtleb järeltulevatele põlvedele, mees eesminevatele säärtele.
Pilt
58sadakaheksakümmendüheksanull58

Vasta