Raibe otsib superkokka!

Moderaator: Juhatus

Kasutaja avatar
Moonchild
Postitusi: 124
Liitunud: 20 Jaan 2010, 15:50
Tsikkel: Suzuki Intruder 1500

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas Moonchild »

maiasmokk kirjutas:Kas Porkuni järves on nüüd kalastamine lubatud?
Ma olen seal kaldal kunagi keelavaid silte näinud....aga võibolla on kalavarud taastunud.

Eelmine aasta oli lubatud... minu teada ka see aasta
Tom kirjutas:
intz kirjutas:hehh teate , pange grill sooja, haug kala maitseainega kokku ja fooliumisse:D kõige parem minumeelest:D mul ka siinkandis üx hea haugikoht ja alati grill autos kui sõbraga kalal käin:D kodus ei taheta seda nähagi enam:D




Mul oleks vaim küll valmis lähiajal mõnest heast püügikohast purikas välja tõmmata
Eile sain selleks aastaks käe valgeks... suutsin kunda jõest välja püüda forellijõnglase
Gott weiß ich will kein Engel sein

Kasutaja avatar
Moonchild
Postitusi: 124
Liitunud: 20 Jaan 2010, 15:50
Tsikkel: Suzuki Intruder 1500

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas Moonchild »

eglit kirjutas:No nii, mehed! Siit tuleb kiire ja kerge suupiste retsept: kui satud poodi (julgemad saadavad naise), siis võtad sealt paki või paar ilusat suitsupeekonit ja peenleiba. Leiva lõikad (kui tundub ohtlik, las naene teeb ise) paari cm laiusteks ribadeks ning ribade ümber keerad peekoniviilud (mida tihkemalt suudad, seda parem), paned resti vahele ja lased grillil kahelt poolt mõnusalt krõbedaks ning ongi hea õlle kõrvale võtta (hea ka pannil teha)....
Proovisin ära... väga hää oli

Testisin veel oma väikest ideed.... panin fooliumisse kihi suitsupeekonit, peale leivaviilud (kui liiga vähe küpsetada sis jääb leib vesiseks kuna tõmbab kõik seente jms mahlad endasse) sis shampinjonid ja uuesti suitsupeekoni, natuke soola-pipart ja foolium kinni ja grillile. Sai päris kaua küpsetatud et leib nn tahke oleku tagasi võtaks.

Päris hea snäkk tuli :beer:
Gott weiß ich will kein Engel sein

Kasutaja avatar
ozzy007
Postitusi: 1128
Liitunud: 18 Jaan 2010, 14:06
Tsikkel: Jawa350-634; F800GS; XTZ750
Asukoht: justkui "Rakvere äärelinn"

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas ozzy007 »

üks pilt pidi rohkem väärt olema kui tuhat sõna... :beer:
Manused
69_pics.jpg
69_pics.jpg (132 KiB) Vaadatud 9267 korda
____________________________________________________________________________
Elus ei pea oluline olema eesmärk, vaid ikka teekond... :biker2:

Virtuaalsed rehvijäljed: https://www.facebook.com/Rakvere-MEK-Bi ... 780932656/

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas Tom »

Haugijuttudest. Käidud eile Porkunis. Käsi valge aga pott siiski tühi (loe: uhaast ilma).Haugipoiss ,kes eile otsa tuli ,oli ainult umbes 25 cm pikk ja lasin ta tagasi - las kosub natuke! Küll aga rääkisin vanama härrasmehega ,kes seal kohviku ümber toimetab. Vana ütles,et praegu käivat Narva venelased akvalangidega ja püssidega ning tõmbavad purakaid hauge ja linaskeid välja. Kardab ,et tõmbavad järve kuivaks.

Traditsiooniliselt õnnestus mul ka hüppetorn ülemist otsapidi kinnipüüda - mistõttu tuli veel tuules kõikuva hüppetorni otsa ronida :sein: :mrgreen:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
kussa
RRRC
Postitusi: 1076
Liitunud: 21 Jaan 2010, 10:29
Tsikkel: SUZUKI Bandit 1200 S
Telefon: 53416064
Asukoht: Kadrina

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas kussa »

Küsumus selline :hat; ,et äkki keegi oskab öelda kui teha suitsuahjus kanakoiba kas tuleks ka eelnevalt koibi soolvees ka hoida või mitte ?
Andke head nõu kuidas tuleksid head ja mahlased koivad ja kui pikalt peaks ahjus hoidma ?
Margus 53416064
Riga 8 > IZ Jupiter >Jawa 638 > VTX 1300S > KTM LC 4 > BANDIT 1200S > BANDIT 600 > VTX 1800S > Bandit 1200S
Pilt

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas Tom »

mäletan kunagi 90-ndetate alguses sai teha kana ahjus. Enne ahju panemist sai teda poolekslõigatud sidruniga hõõruda. Minu mäletamist mööda sai väga mahlane praad ja ruttu valmis.

A muidu ,kui vesist lindu tahad, tuleb pardijahile minna :mrgreen:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
maiasmokk
RRRC juhatus
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2010, 13:06
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Lemmküla

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas maiasmokk »

kussa kirjutas:Küsumus selline :hat; ,et äkki keegi oskab öelda kui teha suitsuahjus kanakoiba kas tuleks ka eelnevalt koibi soolvees ka hoida või mitte ?
Andke head nõu kuidas tuleksid head ja mahlased koivad ja kui pikalt peaks ahjus hoidma ?

Mina olen suht tugevasse soolvette ca 2 tunniks pannud koivad.(suht... see on muidugi umbmäärane kogus)
Kiirahjus 45 mintsa ja valmis.
Tegelikult on neid üsna keeruline p...e keerata. Ahjust sõltub muidugi väga palju.
************************
Naine mõtleb järeltulevatele põlvedele, mees eesminevatele säärtele.
Pilt
58sadakaheksakümmendüheksanull58

Kasutaja avatar
Pinchu
RRRC peaspetsialist disaini küsimustes
Postitusi: 438
Liitunud: 17 Jaan 2010, 16:00
Tsikkel: Kawasaki ER-6F 2006
Telefon: 5184184
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas Pinchu »

Kanakoivad SUITSUahjus? Võib täitsa huvitav olla. Kunagi sai ise proovitud midagi beef jerky sarnast suitsuahjus teha grill-lihast ja saslõkist. Oli ka täitsa hea, aga lihast oli natuke kahju - nii väikseks ikka kuivas kokku ja päris see ikka polnud.
RRRC ihudisainer ja eksliige väikse musta Kawa ER6F-iga ||

Kasutaja avatar
Piilupart
Postitusi: 78
Liitunud: 30 Apr 2012, 21:08
Tsikkel: Yamaha YZF-R6
Telefon: 5204420

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas Piilupart »

Ehk saad siit lehelt miskit huvitavat teada ;)
http://reiligurmee.blogspot.com/2011/06 ... oivad.html

Mõnelpool foorumites räägivad et ka keedetakse soolases vees mingi aeg.
Yamaha YZF-R6

Kasutaja avatar
kussa
RRRC
Postitusi: 1076
Liitunud: 21 Jaan 2010, 10:29
Tsikkel: SUZUKI Bandit 1200 S
Telefon: 53416064
Asukoht: Kadrina

Re: Raibe otsib superkokka!

Postitus Postitas kussa »

Piilupart kirjutas:Ehk saad siit lehelt miskit huvitavat teada ;)
http://reiligurmee.blogspot.com/2011/06 ... oivad.html

Mõnelpool foorumites räägivad et ka keedetakse soolases vees mingi aeg.
See retsept võik olla päris hea aga seda küüslauku küll ei paneks. Huvitav,kas seda pruuni suhkurt lisatakse puudele või sain mina valesti aru.
Aga proovin järgi ja annan teada .
Margus 53416064
Riga 8 > IZ Jupiter >Jawa 638 > VTX 1300S > KTM LC 4 > BANDIT 1200S > BANDIT 600 > VTX 1800S > Bandit 1200S
Pilt

Vasta