Rakke enduro.

Moderaator: Juhatus

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Rakke enduro.

Postitus Postitas Tom »

ma panin juba eile õhtul abivahendid külma tänaseks :beer:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Rakke enduro.

Postitus Postitas boob »

Seega õhtul Tomi juures kohtume :D :beer:
Pilt

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Rakke enduro.

Postitus Postitas Tom »

khm-khm, ärgem risustagem teemat.
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
gabriel
Postitusi: 238
Liitunud: 18 Jaan 2010, 20:53
Tsikkel: unistustes
Telefon: 53444238

Re: Rakke enduro.

Postitus Postitas gabriel »

rakvere vahel sportlasi ei liigu täna?
ma "tahaks" olla ühel sünnipäeval täna, ning hiljem siis linna vahele.
Naised arvavad... Mehed teavad.

asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Rakke enduro.

Postitus Postitas asjapulk »

No nii, Rakke enduro läbi sõidetud ja tegelt oli päris karm katsumus. Ilmataat muidugi ka "õnnistas sooja ilmaga"
Kõige rohkem sai puudust tunda sellest nupust, mis lenksu küljes on ja vajutamise korral nagu võluväel mootor käima kargab :twisted: Minu võhma, just selle vidina puudumine, selles põrgupalavuses, tõsiselt proovile panigi. Päris kadudeta muidugi ei pääsenud, poolteist päeva sai sõidetud murdunud ja rippuva siduriheebliga aga kui lingi üles leidsid siis isegi toimis.
Kui ma esimest korda selle Kamariku raja läbi jalutasin siis oli küll selline tunne, et seal polegi võimalik sõita, krt, sellised pae kaldad, millest peab üles-alla saama, et anna olla. Täiesti uus kogemus. Esimesel läbimisel, kui kõik karmimad kohad ja kaks käimapeksmist olid selja taga olin nii otsas, et suht süütut tõusu läksin teise käiguga kangutama, millest muidugi miskit head ei tulnud - kaks korda kummuli ja terve igavik jälle vända tagumist, hea, et Ummi ja Raigo seal olid, ma poleks jõudnud seda ratast sealt enam püstigi tõsta 8-)
Uuest Dunlopi MX51 tagarehvist ei jäänud ka väga palju järgi, kuigi sõidutunde tuli mõni minut alla 10-ne - tehakse ikka viletsaid pastlaid :twisted:
Ja jooki muidugi kulus ainuüksi sõidu ajal 9.5 l ja kogu see kogus on ka läbi naha välja higistatud ja tundub, et rohkemgi veel sest organism omastab vedelikke, eriliselt ahnel moel ja siiamaani. Niipalju sain targemaks, et Värska on kõige tõhusam vedelik, igasuguste kaljade ja jäätee tarbimise järel kuivasid huuled niimoodi hammast külge kinni, et tuli kogu aeg keelega lahti togida...
Vanad kalad eile soovitasid kasutada naiste sidemeid, kodus oli küll vähe seletamist, et miks neid vaja läheb aga oli oluliselt kuivem tunne tõesti :mrgreen: Nüüd võite kasutusvariante pakkuda :twisted:
citius, altius, coitus

waino
Postitusi: 246
Liitunud: 19 Jaan 2010, 12:46
Tsikkel: Yamaha R6,R1. Suzuki DR 650R

Re: Rakke enduro.

Postitus Postitas waino »

Millise tundega teisel päeval rajale läksid?
Pilt
Lauri 5091620

asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Rakke enduro.

Postitus Postitas asjapulk »

Hommikul väga hull polnudki, kui aga homme peaks veel sõitma siis hetkel on selle koha pealt küll "säde silmist kadunud"
Esimese kolmandiku peal hüppasin sõna otseses mõttes mülkasse, oma arust mõtlesin, et olen kaval, tõmban nina kergeks ja hooga läbi, tulemus oli selline, et oligi nina peaaegu maapeal ja ratas poolest mootorist saadik maa sees, kangutasin seal ilmatu aja aga eile õnneks aitasin üht qadiga lätlast ja tema täna mind. Kui välja sain olin jälle nii läbi, et jäta või pooleli aga siis logistasin paar kilti kossa-kossa ja kogusin jõudu ja siis keerasin niipalju kui vähegi kannatas. Omalegi suureks üllatuseks jäin lõpuks ainult minuti hiljaks.
Üleeile, peale lätlase abistamist mälusin pea 5km tema tolmu enne kui mööda sain, kogenenumad vennad pärast ütlesid, et sellist olukorda vältida, oleks pidanud peale seda, kui lätlase välja aitasin tema kiivri kaugele metsa viskama siis saab eest minema... :twisted: :mrgreen: Krt, hea, et ei visanud.
citius, altius, coitus

Vasta