Teeks midagi põnevat?

Moderaator: Juhatus

Vasta
kuzmitz
Postitusi: 961
Liitunud: 14 Jaan 2010, 13:21
Tsikkel: Olemas
Asukoht: Pajusti

Re: Teeks midagi põnevat?

Postitus Postitas kuzmitz »

waino kirjutas:ma pidasin silmas Otepää MK etappi vaatama!
Krt, kohapeal ju ei saa tegelikult üldse ülevaadet, mis toimub... Ma küll eelistan telekast vaadata :hat;
Ka kõige kehvem saabas jätab lumele jälje ja murduv puu teeb ka siis häält, kui keegi ei kuule seda...
Pilt

417
RRRC
Postitusi: 54
Liitunud: 16 Mai 2010, 09:23
Tsikkel: KTM,JAMAHA, HIINAKAD

Re: Teeks midagi põnevat?

Postitus Postitas 417 »

waino kirjutas:ma pidasin silmas Otepää MK etappi vaatama!
aga üleskutse on ikka jõus

Kasutaja avatar
gabriel
Postitusi: 238
Liitunud: 18 Jaan 2010, 20:53
Tsikkel: unistustes
Telefon: 53444238

Re: Teeks midagi põnevat?

Postitus Postitas gabriel »

mehed, täna rakveret vallutama?
:beer:
mul võtu plaanid... kindlat graafikut ei ole, ehk siis tegutsen hetke ajel...
esialgne plaan kuskil ca 10-11 välja.
võtame või jaa?!

53004506
Naised arvavad... Mehed teavad.

Celtic
RRRC Pesamuna
Postitusi: 437
Liitunud: 18 Jaan 2010, 15:50
Tsikkel: CFORCE850XC
Asukoht: Lääne-Virumaa/Harjumaa

Re: Teeks midagi põnevat?

Postitus Postitas Celtic »

Pilt

Prolly olen kohal, a rooli veel ei roni.
Tuleb veel keegi?

Celtic
Eliise "Celtic/Pesamuna" E. |

Kasutaja avatar
meier
Postitusi: 159
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:50
Tsikkel: V-Strom AL4;SixDays 350EXCF
Telefon: 5021885
Asukoht: Mõdriku-Vanaküla

Re: Teeks midagi põnevat?

Postitus Postitas meier »

ozzy007 kirjutas:tsiteerin "meie oma Raibe Jouluvanamaal" Priit/Yamakaki orkuti postitust:

2011 a. Soome motoürituste avapauk:
Tulemas siis Helsinki Messukeskuses seesugune üritus http://www.motorsportshow.fi/

ja edasi juba oodatud iga-aastane motoüritus http://web.finnexpo.fi/Sites1/MP/Sivut/default.aspx

Kui keegi vajab sel ajal öömaja, siis mitte kaugel Helsinkist( ~40 km) Porvoos, saan pakkuda.

Aaee! Kas Raipe seltskonnast keegi järsku mingit ühiskülastust pole plaaninud. Kui selline plaan kuskil olemas, siis oleksin "kaasalööja" !!
Risto
......

Kasutaja avatar
meier
Postitusi: 159
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:50
Tsikkel: V-Strom AL4;SixDays 350EXCF
Telefon: 5021885
Asukoht: Mõdriku-Vanaküla

Re: Teeks midagi põnevat?

Postitus Postitas meier »

Reedel oleme Tedrega minemas Helsinki motonäitusele.
Autos praegu vabu kohti 3tk. Kui keegi oleks näituse külastusest huvitatud, siis olete lahkelt ühinema kutsutud.
Praegune kava(piletid võetud) reedel Tallinn/7.30 sinna ja 17.30/Helsinkist tagasi.
Teatage vähemalt neljap. ette (tel. 5021885), et teaksime kust ja keda peale võtta.
Risto
......

t6nu
Postitusi: 153
Liitunud: 18 Jaan 2010, 17:35
Tsikkel: MG
Telefon: 5513657
Asukoht: Rakvere

Re: Teeks midagi põnevat?

Postitus Postitas t6nu »

meier kirjutas:Reedel oleme Tedrega minemas Helsinki motonäitusele.
Autos praegu vabu kohti 3tk. Kui keegi oleks näituse külastusest huvitatud, siis olete lahkelt ühinema kutsutud.
Praegune kava(piletid võetud) reedel Tallinn/7.30 sinna ja 17.30/Helsinkist tagasi.
Teatage vähemalt neljap. ette (tel. 5021885), et teaksime kust ja keda peale võtta.
Risto
Keegi nädalavahetusel ei plaani minna? Ma käin piilun ilmselt pühapäeval seda üritust.

Kasutaja avatar
weix2
RRRC
Postitusi: 329
Liitunud: 13 Veebr 2010, 22:43
Tsikkel: Jawa :o)
Telefon: 5121740
Asukoht: Palmse

Re: Teeks midagi põnevat?

Postitus Postitas weix2 »

meier kirjutas:Reedel oleme Tedrega minemas Helsinki motonäitusele.
Autos praegu vabu kohti 3tk. Kui keegi oleks näituse külastusest huvitatud, siis olete lahkelt ühinema kutsutud.
Praegune kava(piletid võetud) reedel Tallinn/7.30 sinna ja 17.30/Helsinkist tagasi.
Teatage vähemalt neljap. ette (tel. 5021885), et teaksime kust ja keda peale võtta.
Risto
Me sattusime siis kogemata laevas kokku olin koos Raplakandi sõpradega. Tegime siis koos yhise taksosõidu messikeskusesse, mis kokku tuli 23 EUR mille jagasime 6 peale ära päris mõistlik. Arvestades et oli tegemist reedese päevaga oli rahvast omajagu ja liiklustihedus messikeskuses oli paras, sai vaadata rahulikult ja selga ronida ja mõne sõna lisainffigi kysida. Esimese halliga saime kuskil 14.00 paikku hakkama, ma kyll ei tea kuhu se aeg kadus. kell 14 oli hallis 1 Freestile etteaste väiksed hypped ja trikid, mida saatmas siis live trummishow, mis kestis kuskil 40 minsa. Mina arvasin et eestlased on emotsioonitud inimesed, soomlased on veel tagasihoidlikumad väljanäitamaks oma kiitust ja meeldimist nähtu yle, seega 2 õlut, mis oli siis 6 EUR tk :shock: lunastatud aitasid mindki elavndada ja pidi vähe häält ja ergutusvilet tegema. :D :Est:
Tagasi tulnud takso oli vähe väiksem ja selle sõidu eest pidime lunastama 19.10 EUR ja TALLINK tassis meid tagasi 21.30 ja ennesydaööd olime tagasi juba Virossa.
Kommentaarid exponaatidest vähe hiljem koos piltidega.
Treffasime ka motomaania Helen it, esialgu siis võite tema piltte kaeda www.motomania.ee

Aga yritusega igati rahul :ok:

weix2
Pilt

t6nu
Postitusi: 153
Liitunud: 18 Jaan 2010, 17:35
Tsikkel: MG
Telefon: 5513657
Asukoht: Rakvere

Re: Teeks midagi põnevat?

Postitus Postitas t6nu »

Ma tegin täna messile tiiru peale, umbes 5 tundi võttis aega. Tegin Freestyle Showst liikuvat pilti ka, aga kuna telefon ei suutnud trummari bassiga hakkama saada, siis kogu videot ei viitsi üles laadida. Väikest klippi show lõpust aga näitan ikka (hääle võib kohe maha keerata).
http://www.youtube.com/watch?v=m7GGw5asjWc

Kasutaja avatar
weix2
RRRC
Postitusi: 329
Liitunud: 13 Veebr 2010, 22:43
Tsikkel: Jawa :o)
Telefon: 5121740
Asukoht: Palmse

Re: Teeks midagi põnevat?

Postitus Postitas weix2 »

http://www.vohandumaraton.ee/

rannamees räägi mis plaanid?
Mul sõbrapoiss huviline ja ma ise ka aerutaks lolliks, mis relvaga oleks seeasta mõtekas minna? Rafti parvega? kummikga? kanuu? systa?
Samas seltskonna teema oleks nagu huvitavam või nii. ega sinna kummi lõhki rebima ei lähekski. "RaftiRaiped" :D
Pilt

Vasta