Mula

Moderaator: Juhatus

Vasta
Celtic
RRRC Pesamuna
Postitusi: 437
Liitunud: 18 Jaan 2010, 15:50
Tsikkel: CFORCE850XC
Asukoht: Lääne-Virumaa/Harjumaa

Re: Mula

Postitus Postitas Celtic »

Andke andeks, aga mina nädalavahetusel(või oli see reede) vihastasin tsikkeldajate peale... :evil: Sõitsin džiibiga (Sorentoga, mis pole just kõige pisem auto ka) Rakverest Karula poole, kui peale Kandle risti (teadjamad mehed teavad, et seal pole just kõige laiem tee), kui vastu tuli hunnik 2rattalisi. Okei, see selleks, aga sõitsid nad seda nn malelaua-formaati, ja seda nii, et vahepealsed keskmised sõitsid minu teepoolel. Et otsasõitu vältida pidin mina teepervele kruusajura peale sõitma. Järgmine kord nii viisakas pole, sorry, aga see ei ole normaalne, et mina pean sp oma autot lõhkuma (seekord läks jah õnneks, džiibiga võib tõesti natuke "offroadi" harrastada)... Las malelaua-formaat jäägu suurtele maanteedele, kitsamates oludes võiks ikka ilusti üksteise taga sõita. :!: :roll:

Peace, over and out,
Eliise "Pesamuna/Celtic".
Eliise "Celtic/Pesamuna" E. |

Kasutaja avatar
rannamees
Postitusi: 510
Liitunud: 19 Jaan 2010, 16:50
Tsikkel: Fazer
Telefon: 53426287

Re: Mula

Postitus Postitas rannamees »

Celtic kirjutas:Andke andeks, aga mina nädalavahetusel(või oli see reede) vihastasin tsikkeldajate peale... :evil: Sõitsin džiibiga (Sorentoga, mis pole just kõige pisem auto ka) Rakverest Karula poole, kui peale Kandle risti (teadjamad mehed teavad, et seal pole just kõige laiem tee), kui vastu tuli hunnik 2rattalisi. Okei, see selleks, aga sõitsid nad seda nn malelaua-formaati, ja seda nii, et vahepealsed keskmised sõitsid minu teepoolel. Et otsasõitu vältida pidin mina teepervele kruusajura peale sõitma. Järgmine kord nii viisakas pole, sorry, aga see ei ole normaalne, et mina pean sp oma autot lõhkuma (seekord läks jah õnneks, džiibiga võib tõesti natuke "offroadi" harrastada)... Las malelaua-formaat jäägu suurtele maanteedele, kitsamates oludes võiks ikka ilusti üksteise taga sõita. :!: :roll:

Peace, over and out,
Eliise "Pesamuna/Celtic".
Noor inimene, närv vedas alt ;)
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel :)
Pilt

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Mula

Postitus Postitas boob »

Kusjuures mul on ka õnne olnud laiutavaid tsikliste kohata. Siiani on nad nahast kostüümis ja meritähe asendis vastu tulnud.
Pilt

Kasutaja avatar
Pinchu
RRRC peaspetsialist disaini küsimustes
Postitusi: 438
Liitunud: 17 Jaan 2010, 16:00
Tsikkel: Kawasaki ER-6F 2006
Telefon: 5184184
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mula

Postitus Postitas Pinchu »

boob kirjutas:Kusjuures mul on ka õnne olnud laiutavaid tsikliste kohata. Siiani on nad nahast kostüümis ja meritähe asendis vastu tulnud.
Käed-jalad laiali ja liikumatult? :P
RRRC ihudisainer ja eksliige väikse musta Kawa ER6F-iga ||

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Mula

Postitus Postitas boob »

Umbes nii jah, kalapilk oli ka ees :D
Pilt

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Mula

Postitus Postitas Tom »

kui jutt kala peale läks , siis pakuks liigilähedaselt - " tursa pilk " :mrgreen:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

kuzmitz
Postitusi: 961
Liitunud: 14 Jaan 2010, 13:21
Tsikkel: Olemas
Asukoht: Pajusti

Re: Mula

Postitus Postitas kuzmitz »

Vesti kandmine tagab ju kuulikindluse...
Ka kõige kehvem saabas jätab lumele jälje ja murduv puu teeb ka siis häält, kui keegi ei kuule seda...
Pilt

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Mula

Postitus Postitas Tom »

Lumi sajab.....
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Mula

Postitus Postitas boob »

Meil kohati lausa tuiskab...
Pilt

kuzmitz
Postitusi: 961
Liitunud: 14 Jaan 2010, 13:21
Tsikkel: Olemas
Asukoht: Pajusti

Re: Mula

Postitus Postitas kuzmitz »

boob kirjutas:Meil kohati lausa tuiskab...
See oli Tapal ajutine nähtus.
Ka kõige kehvem saabas jätab lumele jälje ja murduv puu teeb ka siis häält, kui keegi ei kuule seda...
Pilt

Vasta