1.-4.august Jõgeva Treff XX

Moderaator: Juhatus

Vasta
alek
RRRC
Postitusi: 41
Liitunud: 21 Jaan 2010, 20:44
Tsikkel: Suzu C800
Telefon: 5178611
Asukoht: Rakvere

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas alek »

boob kirjutas:Peamine, et neid plusse ja miinuseid paljuks ei muutu :lol:
Nüüd lõpuks sai ka minu mõõt täis.
Tänaseks ka uus kraan ja külmik sebitud, sest ei saanud püstitatud ülesandega hakkama. Seega homme õhtul ootan jälle abilisi.
1/25 sain hakkama vist. Rohkemaks polnud võimeline, vaatamata sellele, et isegi ämma appi palkasin. :Est:
Suitsulest mis tellitud sai varem otsa kui õlu. Parema keskkonna loomiseks sai isegi aknalauale rockraadio mängima, aga ....treff hakkab ka minu jaoks läbi saama.

Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas andre »

Tuletaks siis meelde, et ootaks veel lähiajal piltnikelt Treffil tehtud pilte, et saaks need siis ühele plaadile kokku panna, et kõik soovijad saavad neid tulevikus lastelastele näidata! :) Võib saata ka lingi kust saan need alla tõmmata, aga paluks siis võimalust kõik korraga mitteükshaaval, sest üksikult tõmmates oleks asi maru nüri ning ajamahukas.

Kasutaja avatar
Tulidraakon
Postitusi: 310
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:14
Tsikkel: Kawa Z650SR d4,Yamu FZ6S Fazer
Telefon: 5535919
Asukoht: Sämi

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas Tulidraakon »

andre kirjutas:Tuletaks siis meelde, et ootaks veel lähiajal piltnikelt Treffil tehtud pilte, et saaks need siis ühele plaadile kokku panna, et kõik soovijad saavad neid tulevikus lastelastele näidata! :) Võib saata ka lingi kust saan need alla tõmmata, aga paluks siis võimalust kõik korraga mitteükshaaval, sest üksikult tõmmates oleks asi maru nüri ning ajamahukas.
Minu naise kontos asuvad pildid,videomaterjali on plaadi jaoks liiga paljuhttp://www.facebook.com/viktoria.parker ... 557&type=1 :ok:
Pilt

Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas andre »

Kas neid pilte kuidagi korraga ka on võialik alla laadida, ükshaaval läheb maru pikaks!?

Kasutaja avatar
Tulidraakon
Postitusi: 310
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:14
Tsikkel: Kawa Z650SR d4,Yamu FZ6S Fazer
Telefon: 5535919
Asukoht: Sämi

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas Tulidraakon »

andre kirjutas:Kas neid pilte kuidagi korraga ka on võialik alla laadida, ükshaaval läheb maru pikaks!?
Pean siis kõvaka kaasa võtma millalgi
Pilt

priit
Postitusi: 19
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:10

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas priit »


Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas andre »

Kuna eriti palju pole hetkel pilte veel tulnud siis võiks teha hoopis nii, et paneks selle hooaja pildid kõik ühe dvd peale. Seega jällegi üleskutse, et kõik kellel on mingeid pilte käesolevast hooajast mida võiks talletada plaadile, siis ootan neid enda juurde kunagi. Jõuludeks võiks plaadi kokku panna!!!

Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas andre »

Tuli jällegi mõne raippega jutuks, et võiks ikkagi selle pildimaterjaliga plaadi valmis teha. Seega endiselt õleskutse, et kui keegi leiab oma piltide seast materjali, mida võiks ka teistele jagada, siis ootan! Et siis 2013 aasta pildid ja videod kokku korjata ning mulle toimetada! Endiselt ei viitsi pilte ükshaaval kuskilt alla laadida, seega kas kõik korraga ühe failina üles riputada või pulgaga minule!

Kasutaja avatar
ozzy007
Postitusi: 1128
Liitunud: 18 Jaan 2010, 14:06
Tsikkel: Jawa350-634; F800GS; XTZ750
Asukoht: justkui "Rakvere äärelinn"

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas ozzy007 »

andre kirjutas:Tuli jällegi mõne raippega jutuks, et võiks ikkagi selle pildimaterjaliga plaadi valmis teha. Seega endiselt õleskutse, et kui keegi leiab oma piltide seast materjali, mida võiks ka teistele jagada, siis ootan! Et siis 2013 aasta pildid ja videod kokku korjata ning mulle toimetada! Endiselt ei viitsi pilte ükshaaval kuskilt alla laadida, seega kas kõik korraga ühe failina üles riputada või pulgaga minule!

lihtsalt targutan, aga minuarust Andre idee on igati BRO!

aga kas ei võiks siis juba ka eelnevate aastate pildi-videomaterjaal ühele andmekandjale KOKKU koguda, ega kui ise ei jalajäljesta siis taasesitatavat ajalugu ei tekigi -- olen vihjamisi varemgi seda muret-mõtet avaldanud

vbl nooremad-värskemad, (krt nigu mingi vanapäss heietan siin ;-)) ei mäletagi RRRC eelnevaid ja meenutamist väärt tegemisi

aga SRY vbl taas lihtsalt targutan ;-)
____________________________________________________________________________
Elus ei pea oluline olema eesmärk, vaid ikka teekond... :biker2:

Virtuaalsed rehvijäljed: https://www.facebook.com/Rakvere-MEK-Bi ... 780932656/

Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: 1.-4.august Jõgeva Treff XX

Postitus Postitas andre »

ozzy007 kirjutas:
andre kirjutas:Tuli jällegi mõne raippega jutuks, et võiks ikkagi selle pildimaterjaliga plaadi valmis teha. Seega endiselt õleskutse, et kui keegi leiab oma piltide seast materjali, mida võiks ka teistele jagada, siis ootan! Et siis 2013 aasta pildid ja videod kokku korjata ning mulle toimetada! Endiselt ei viitsi pilte ükshaaval kuskilt alla laadida, seega kas kõik korraga ühe failina üles riputada või pulgaga minule!
[/size]
lihtsalt targutan, aga minuarust Andre idee on igati BRO!

aga kas ei võiks siis juba ka eelnevate aastate pildi-videomaterjaal ühele andmekandjale KOKKU koguda, ega kui ise ei jalajäljesta siis taasesitatavat ajalugu ei tekigi -- olen vihjamisi varemgi seda muret-mõtet avaldanud

vbl nooremad-värskemad, (krt nigu mingi vanapäss heietan siin ;-)) ei mäletagi RRRC eelnevaid ja meenutamist väärt tegemisi

aga SRY vbl taas lihtsalt targutan ;-)
Ei ole ju probleem ka eelnevad aastat kokku koguda, seega kellel kahju pole siis tooge kogume kokku!

Vasta