Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine, 19 september

Moderaator: Juhatus

Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine, 19 september

Postitus Postitas andre »

Ja ongi nädalake mööda lennanud! :) Kas on kellegil kodanikualgatust veel alles, et korraldada ühisminek hooaja lõpetamisele ja midagi õhtul edasi teha? Endiselt on kõik pakkumised oodatud ning teretulnud!!!

Kasutaja avatar
rannamees
Postitusi: 510
Liitunud: 19 Jaan 2010, 16:50
Tsikkel: Fazer
Telefon: 53426287

Re: Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine, 19 september

Postitus Postitas rannamees »

Acidrain kirjutas:Marsruudi osas mõtlesin mööda viiendat sõita. Oskab keegi kommenteerida, kas see on hea tee. Mõtlesin, et võibolla väldiks kõrvalisi teid, kus on suur võimalus, et tee on künklik ja ebamugav sõiduks.

Üks peatus Paide tanklas peaks piisama ma arvan.

Pilt
Seda teed küll soovitada ei tahaks. Eile just rumala peaga tulin Pärnust tagasi sedakaudu ja üks teeremont on teises kinni.
Enamus küll 70 ja freesitud või esimese musta kattega aga Kadjaste ümber on pikk jupp 50 ja porirada.
Ma tulin küll keskööl autos ja hõreda liiklusega, aga päeval autodevahel sikliga oleks ilmselt ülepea sitasena koju jõudnud. :sein:
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel :)
Pilt

Kasutaja avatar
rannamees
Postitusi: 510
Liitunud: 19 Jaan 2010, 16:50
Tsikkel: Fazer
Telefon: 53426287

Re: Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine, 19 september

Postitus Postitas rannamees »

Linki ka:
https://tarktee.mnt.ee/maantee/
Siin veel ei näita, aga Tapa ja Kadrina vahe on ka üles kisutud.

Oleks omal vaba päev, siis läheks jälle: V-Maarja; Koeru; Mäeküla; Viljandi; Kilingi nõmme; Pärnu.
50km pikem maa, aga ajaliselt sama ja sõidurõõmu oluliselt rohkem :ok:

PS: Viljandi ringil on tumehall Skoda jätkuvalt põõsas.
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel :)
Pilt

Rasmus
Postitusi: 134
Liitunud: 17 Apr 2015, 17:44
Tsikkel: Honda Seven-fifty, Varadero
Telefon: 53751000

Re: Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine, 19 september

Postitus Postitas Rasmus »

Nagu näha, siis huvilisi väga palju ei ole ja äärmiselt raske on midagi planeerida või kokku leppida, kui keegi endast teada ei anna. Seega praeguses seisus korraldan ma oma ööbimise jms seonduva ise,

Kui siiski mingi "ärkamine" peaks nüüd kiirelt toimuma ja avastataks, et ikkagi on soovi midagi teha, siis seda võib, aga võimalused on praeguse seisuga väga kitsaks jäänud. Enamik ümbruskonna majutuskohti on juba võetud.

Kasutaja avatar
jim
Postitusi: 194
Liitunud: 17 Jaan 2010, 23:16
Tsikkel: KLX 650C1, FJR 1300A
Telefon: 58626354
Kontakt:

Re: Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine, 19 september

Postitus Postitas jim »

Plaanin startida Põhajaka eest kell 11:00. Sõit läbi Koeru-Mündi-Paide. Õhtul tagasi.
Igal asjal on lõpp ja algus..

ain30
Postitusi: 18
Liitunud: 04 Juun 2013, 22:21
Tsikkel: r1
Telefon: 56493135

Re: Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine, 19 september

Postitus Postitas ain30 »

Tulen ka 11.00 põhjaka juurde.Õhtul tagasi

Rasmus
Postitusi: 134
Liitunud: 17 Apr 2015, 17:44
Tsikkel: Honda Seven-fifty, Varadero
Telefon: 53751000

Re: Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine, 19 september

Postitus Postitas Rasmus »

Minu arvutuste järgi ja jälgides praegust teemat on ööbimishuvilised järgmised:

Rasmus (kahele), Acidrain, Boob ja Andre. Keegi teine märku ei ole andnud.

Kui huvilised on kindlad, siis aksepteerin enamiku ühissoovi pigem ööbida kuskil väljaspool Pärnut. Valikud on väga ahtaks jäänud, aga midagi siiski on.

1. Valik 1.

Hind 2. öö kohta 7-le inimesel on 268€. Tänane eripakkumine on 152€. Suurimaks puuduseks on kaugus Pärnust, mis on ca 1h sõitu. Kui see ei koti, siis sobib.

2. Valik 2.

Hind 2. öö kohta 11-le inimesele 250€. Tuleb soodne. Suurimaks puuduseks minu jaoks on see, et interjöör on pigem tagasihoidlik.

Nüüd on olukord selline, et reedeks tahaksin asja lukku panna s.t. kõik huvilised, kellel on soovi kaks ööd (välja sõidaksime reede õhtul, et ei peaks laupäeva varahommikul higistama hakkama, et õigeks ajaks kohal olla) ööbida saavad seda teha, andes mulle VÄGA KIIRESTI märku! Hiliseim tähtaeg on reedel kell 18:00, mis tähendab seda, et kui selleks ajaks ei ole huvilisi tekkinud, siis korraldan ma oma ööbimise juba ise ja Pärnu linnas, sest minu eesmärk on minna motohooaja lõpetamisele, mitte metsa jorisema. Ööbimise kinnitab selle eest tasumine. Täpse summa saab öelda ainult siis, kui on teada, palju on reaalselt tulijaid. Seega tegelege asjaga kohe, mitte kahe-kolme päeva pärast!

Jään ootama, kas tekib reageeringuid või ei teki!

Kasutaja avatar
andre
Postitusi: 266
Liitunud: 18 Juul 2012, 17:35
Tsikkel: Kawasaki ER-6f
Telefon: 5126766
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine, 19 september

Postitus Postitas andre »

Kaheks ööks ei tule ma kindlasti, seega ära minuga siis hetkel arvesta.

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine, 19 september

Postitus Postitas boob »

Kaks ööd on palju jah ka minu arvates. Laupäeval hooaja lõpetamisele, siis kuskile pleissile kus saab sauna ja pidu ja järgmine päev tiiruga koju.
Laupäeval kell 11 pole ju eriti vara kohale higistamine :D

Mul pole probleemi ka ööbida mitte sellises organiseeritud elamises, vaid kohapeal jooksupealt leitud kohas.
Pilt

Rasmus
Postitusi: 134
Liitunud: 17 Apr 2015, 17:44
Tsikkel: Honda Seven-fifty, Varadero
Telefon: 53751000

Re: Eesti Mootorrattahooaja Lõpetamine, 19 september

Postitus Postitas Rasmus »

Asjaolud selged! Ühist ööbimist siis seekord korraldama ei hakka. Mina sain aru, et oligi plaan reede õhtul minna. Mulle sobib ka laupäev oluliselt paremini. Arvestan esialgu sellega, et kell 11 laupäeval on väljasõit. Oma ööbimise korraldan ise.

Vasta