Igapäevasemad sõidud

Moderaator: Juhatus

Vasta
Rasmus
Postitusi: 134
Liitunud: 17 Apr 2015, 17:44
Tsikkel: Honda Seven-fifty, Varadero
Telefon: 53751000

Re: Igapäevasemad sõidud

Postitus Postitas Rasmus »

Kuna teema püsti, siis jagan mõtteid-plaane.

Pikalt sai mõeldud, et mismoodi iganädalast sõitu korraldada nii, et see pakuks huvi nii uutele kaasavurajatele kui ka taasavastamisrõõmu vanadele.

Esimene asi, mis mind eelmisel hooajal ikka häiris oli see, et sõidud toimusid kolmapäeviti. Neljapäevane päev teatavasti ikkagi töö tegemiseks sobilik ning õhtused ajad jätsid sõidu pahatihti ka pimeda peale, mis paljudele sobilik ei olnud.

Seega pakkusin välja, et sõitusid võiks tulevikus planeerima hakata pühapäevasele päevale ning pealelõunasele ajale. Põhjuseid on selleks mitmeid:
1. Tegemist on enamiku jaoks siiski puhkepäevaga.
2. Üldjuhul ollakse nädalavahetuste üritustelt pühapäevaseks pärastlõunaks koju laekutud ja seega on hea võimalus sõidust osa võtta.
3. Kuna sõitu saaks alustada vajadusel ka varem, siis on alati võimalik ka põnevamaid ja pikemaid otsi ette võtta ning ei pea ka kogu aja sadulas istuma, vaid võib korraks loodust vms maailmaimesid nautida. Kolmapäevane aeg seadis kellaaja mõistes omad piirangud.

Kui kellelgi on soovi vastu argumenteerida, siis see on vägagi oodatud!

Küll ei saa ma aga isiklikus plaanis enne ühissõitusid korraldada, sest praeguse seisuga on mul tulenevalt tööülesannetest pühapäevased päevad hõivatud. Kui, siis ainult 17. aprill oleks see kuupäev, kui võiks esimesest sõidust rääkida. Seda siis eeldusel, et ilm ikka lumeta ja ilma suuremate pussnugateta on.

Kasutaja avatar
maiasmokk
RRRC juhatus
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2010, 13:06
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Lemmküla

Re: Igapäevasemad sõidud

Postitus Postitas maiasmokk »

Seega pakkusin välja, et sõitusid võiks tulevikus planeerima hakata pühapäevasele päevale ning pealelõunasele ajale. Põhjuseid on selleks mitmeid:
1. Tegemist on enamiku jaoks siiski puhkepäevaga.
2. Üldjuhul ollakse nädalavahetuste üritustelt pühapäevaseks pärastlõunaks koju laekutud ja seega on hea võimalus sõidust osa võtta.
3. Kuna sõitu saaks alustada vajadusel ka varem, siis on alati võimalik ka põnevamaid ja pikemaid otsi ette võtta ning ei pea ka kogu aja sadulas istuma, vaid võib korraks loodust vms maailmaimesid nautida. Kolmapäevane aeg seadis kellaaja mõistes omad piirangud.



MULLE SEE SOBIKS.... :hat;
************************
Naine mõtleb järeltulevatele põlvedele, mees eesminevatele säärtele.
Pilt
58sadakaheksakümmendüheksanull58

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Igapäevasemad sõidud

Postitus Postitas boob »

Eks mul tiksub ka enamik kilomeetreid omapead sõites, aga vahepeal võiks ikka seltsis ka segasem olla.

boob@600km.juba
Pilt

Celtic
RRRC Pesamuna
Postitusi: 437
Liitunud: 18 Jaan 2010, 15:50
Tsikkel: CFORCE850XC
Asukoht: Lääne-Virumaa/Harjumaa

Re: Igapäevasemad sõidud

Postitus Postitas Celtic »

Vanasti olid sõidud iga tööpäeva õhtuti ja kellelgi polnud probleemi, et järgmine päev on tööpäev. Nüüd on korra nädalas ja on häda. :D
Aga noh, mis ütleja mina ikka olen. Ratast enam pole, lube samuti mitte. Eelmine aasta olin enamus kolmapäeva õhtuid tööl ka kella 8ni, seega kogunema jõudsin ka heal juhul üksikud korrad. (ja paarkorda sai hommikul enne mingeid sõite üksikute raibetega juttu aetud enne oma tööpäeva). :D

Celtic
Eliise "Celtic/Pesamuna" E. |

Kasutaja avatar
kussa
RRRC
Postitusi: 1076
Liitunud: 21 Jaan 2010, 10:29
Tsikkel: SUZUKI Bandit 1200 S
Telefon: 53416064
Asukoht: Kadrina

Re: Igapäevasemad sõidud

Postitus Postitas kussa »

Eks ikka nädala sees peaks ka olema õhtused sõidud, keegi ikka tahab tiirutada :biker2: ja pundis alati ägedam kui üksi kaarutada ! Arvan, et kolmapäevane päev võiks jääda ikka kokkusaamiseks, kes saab see sõidab ja ei ole kohustus kohal olla. On ka mitte klubi liikmeid, kes tahaks kolonnis sõita ja uusi tutvusi luua tsikli ringkonnas. Kellaaja kokkusaamiseks võiks jätta ka endisele ajale, vist oli 18,00 aga suvel oleme kogunenud varasematel aastatel kell 19,00 ( siis õhtud pikemad ja valgemad). Täpsema aja saab siin samas teemas kokku leppida .
Nüüd kevad juba käes ja andke siis kuuma ja ohutuid kilomeetreid kõigile !!
Margus 53416064
Riga 8 > IZ Jupiter >Jawa 638 > VTX 1300S > KTM LC 4 > BANDIT 1200S > BANDIT 600 > VTX 1800S > Bandit 1200S
Pilt

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Igapäevasemad sõidud

Postitus Postitas boob »

Päev nii ilus, et lähen ajan nüüd tsikli välja ja tulen teen Rakvere vahel paar tiiru :D
Pilt

Kasutaja avatar
LKits
Postitusi: 172
Liitunud: 11 Mai 2015, 09:47
Telefon: 55526897
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Igapäevasemad sõidud

Postitus Postitas LKits »

Isiklikult meeldiks samuti pühapäevane päev rohkem kuna siis saab soovi korral ka veidi pikemalt sõita ning ei lähe nii varakult pimedaks ka.

kuzmitz
Postitusi: 961
Liitunud: 14 Jaan 2010, 13:21
Tsikkel: Olemas
Asukoht: Pajusti

Re: Igapäevasemad sõidud

Postitus Postitas kuzmitz »

Ühissõidud toimuvad kolmapäeva õhtul ja pühapäeva pärastlõunal. Kes tahab pundis sõita, see läheb sobival päeval sõitma. Mis siin keerulist on?
Aamen.
Ka kõige kehvem saabas jätab lumele jälje ja murduv puu teeb ka siis häält, kui keegi ei kuule seda...
Pilt

Kasutaja avatar
Papadimos
Postitusi: 456
Liitunud: 18 Jaan 2010, 20:57
Tsikkel: BMW R1200GS, KTM EXC-F 350
Telefon: 5052949
Asukoht: Pilpaküla
Kontakt:

Re: Igapäevasemad sõidud

Postitus Postitas Papadimos »

boob kirjutas:Päev nii ilus, et lähen ajan nüüd tsikli välja ja tulen teen Rakvere vahel paar tiiru :D
Olen tunnistajaks - Boob oli maakonna pealinnas kohal. Ise nägin. :welcome2:
Pilt

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Igapäevasemad sõidud

Postitus Postitas boob »

kuzmitz kirjutas:Ühissõidud toimuvad kolmapäeva õhtul ja pühapäeva pärastlõunal. Kes tahab pundis sõita, see läheb sobival päeval sõitma. Mis siin keerulist on?
Aamen.
Vat see on mehejutt. Ma veeretasin juba veidi alla 1300 ette selle peale 8-)
Pilt

Vasta