Millega saab üks raibe teisele kasulik olla!

Moderaator: Juhatus

Vasta
asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Millega saab üks raibe teisele kasulik olla!

Postitus Postitas asjapulk »

kuzmitz kirjutas:
asjapulk kirjutas:Kas kellelgi on või oskab keegi soovitada sellist ruumi, kuhu Chevy buss sisse mahub. Mul korra vaja poolassid sillast välja rebida , muidu hakkad heas usus rattalaagreid vahetama aga tekib äkki veel mingi "üllatus" ja siis ei tahaks lageda taeva alla legona jätta.
Marguse bussipark on ideaalne sihtmärk ju!!! Aga kui sa kanaliga garaazi ei vaja ja terveks suveks ruumi ei okupeeri, siis võime midagi välja mõelda. Minu kasutuses olevatesse kanalitega garaazidesse su LAZ-buss ei mahu kõrguse poolest ;)
Tänud kõigile heade soovituste eest aga võtsin asja ikkagi garaazi ukse taga laiali, selle mõttega, et siis igal vabal momendil vähemalt saab ligi. No ja üllatusi jagus :D Reede õhtuks sain nii palju kokku, et jõudsin nibin-nabin veel ülevaatusele.
citius, altius, coitus

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Millega saab üks raibe teisele kasulik olla!

Postitus Postitas Tom »

Irmus hea meel oleks mul , kui keegi Raibe oleks mulle kasulik ja ütleks , kus ma saaksin natukene paekivi hankida. Soovitavalt sihukesest kohast , kus mingi kolmanda põlve sugulane ei jookseks aluspesus kohale ja ei pritsiks tatti a la kolmandik maakerast kuulub temale :anger:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

RaigoR
Postitusi: 87
Liitunud: 18 Jaan 2010, 18:01
Tsikkel: Honda CBR600F/Yamaha R1
Asukoht: Rakvere

Re: Millega saab üks raibe teisele kasulik olla!

Postitus Postitas RaigoR »

Kunda arus on nn käsitsi lõhatud paas, aeroci juurest pääseb ligi,tasuta korjad sealt, a kui suurem kogus siis õigest karjäärist ja läbi kaalumaja (30-40kr tonn)

Kasutaja avatar
kussa
RRRC
Postitusi: 1076
Liitunud: 21 Jaan 2010, 10:29
Tsikkel: SUZUKI Bandit 1200 S
Telefon: 53416064
Asukoht: Kadrina

Re: Millega saab üks raibe teisele kasulik olla!

Postitus Postitas kussa »

Nii Raiped,kes on ehitusega sinapeal.
Oleks vaja ühel majal (asub linnuriigis) lamedakatuse asemele ehitada viilkatus ja ka vahelae soojustus.
Kes viitsiks hinnapakkumist teha !! :!:
Projekt ja ehitusluba olemas !! :ok:
Margus 53416064
Riga 8 > IZ Jupiter >Jawa 638 > VTX 1300S > KTM LC 4 > BANDIT 1200S > BANDIT 600 > VTX 1800S > Bandit 1200S
Pilt

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Millega saab üks raibe teisele kasulik olla!

Postitus Postitas Tom »

koer leitud :beer:
Viimati muutis Tom, 14 Mai 2010, 12:07, muudetud 1 kord kokku.
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

luix
Postitusi: 311
Liitunud: 18 Jaan 2010, 14:37
Tsikkel: HONDA VTX 1300S
Telefon: 5271367
Asukoht: Rakvere

Re: Millega saab üks raibe teisele kasulik olla!

Postitus Postitas luix »

TomTom navigatsiooniseadmele oleks vaja installeerida võimalikult hea ja detailne Eesti kaart. Mis näitaks kõikide linnade kõiki tänavaid ja võimalusel ka maakohtade talusid nimede järgi,jne. Olen üritanud netist laadida kodulehelt aga näitab,et olemas kõige uuem,aga kui nt.Rakveres mõnda tänavat küsid(mõnda uuemat), siis näitab,et pole olemas, Näpi ja sellistest väiksematest kohtadest ei tasu rääkidagi. Kui on sellisele uuemat üldse midagi? Saab keegi aidata. Boob ja Raitz vist tegelesid selliste asjadega.
mob.5271367 Luigi
Viimane kustutab tule.
Pilt

Kasutaja avatar
Tulidraakon
Postitusi: 310
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:14
Tsikkel: Kawa Z650SR d4,Yamu FZ6S Fazer
Telefon: 5535919
Asukoht: Sämi

Re: Millega saab üks raibe teisele kasulik olla!

Postitus Postitas Tulidraakon »

luix kirjutas:TomTom navigatsiooniseadmele oleks vaja installeerida võimalikult hea ja detailne Eesti kaart. Mis näitaks kõikide linnade kõiki tänavaid ja võimalusel ka maakohtade talusid nimede järgi,jne. Olen üritanud netist laadida kodulehelt aga näitab,et olemas kõige uuem,aga kui nt.Rakveres mõnda tänavat küsid(mõnda uuemat), siis näitab,et pole olemas, Näpi ja sellistest väiksematest kohtadest ei tasu rääkidagi. Kui on sellisele uuemat üldse midagi? Saab keegi aidata. Boob ja Raitz vist tegelesid selliste asjadega.
Boob i sõber tegeleb Tom Tom idega,minu oma suudab peale näppimist koju juhatada küll
Pilt

Kasutaja avatar
boob
RRRC
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Jaan 2010, 23:46
Tsikkel: Honda Crosstourer VFR1200 DCT
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: Millega saab üks raibe teisele kasulik olla!

Postitus Postitas boob »

Ma olen ikka mõelnud, et kui aega leiaks, siis peab endale ka selle Tomtomi värgi selgeks tegema :D
Pilt

Kasutaja avatar
maiasmokk
RRRC juhatus
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2010, 13:06
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Lemmküla

Re: Millega saab üks raibe teisele kasulik olla!

Postitus Postitas maiasmokk »

Regio ei sobi ve??
Võiksin piraatlusega tegeleda, mul see olemas :geek:
************************
Naine mõtleb järeltulevatele põlvedele, mees eesminevatele säärtele.
Pilt
58sadakaheksakümmendüheksanull58

Kasutaja avatar
Raitz
Postitusi: 92
Liitunud: 19 Jaan 2010, 19:55
Tsikkel: ZZR 1400

Re: Millega saab üks raibe teisele kasulik olla!

Postitus Postitas Raitz »

iGO 8 asjus võib jällegi minu poole pöörduda :D
Garminit pole viitsinud selgeks teha, kuna meil on Boob :D
Arst ütles, et ma olen normaalne, isegi vastav paber anti.

Vasta