Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Moderaator: Juhatus

Vasta
Kasutaja avatar
rannamees
Postitusi: 510
Liitunud: 19 Jaan 2010, 16:50
Tsikkel: Fazer
Telefon: 53426287

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas rannamees »

Celtic kirjutas:Seda minagi selgeks üritasin talle teha. Keegi visake paar põhjust ka mulle, et miks ei saa. Siis seljatagune kindlam, kui uuesti vaidlema lähen. :twisted:
aga palun :hat;
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13261839
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel :)
Pilt

Celtic
RRRC Pesamuna
Postitusi: 437
Liitunud: 18 Jaan 2010, 15:50
Tsikkel: CFORCE850XC
Asukoht: Lääne-Virumaa/Harjumaa

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas Celtic »

Peale laupäevast Bulldogi otsas laiamist uurin mina taaskord erinevaid tsiklite müügikuulutusi...
Aga, seotuna laupäevast ja praegusest, tekkis mul jälle(jah, JÄLLE) üks loll küsimus. Või isegi kaks...
Kas tsikli seljas istudes peavad jalad maha ulatuma ja kui oluline see on? :oops: :lol:
Ja ons seal vahet, et kas load ennem, või tsikkel?

Eliise
Eliise "Celtic/Pesamuna" E. |

Kasutaja avatar
tarmo84
Postitusi: 386
Liitunud: 12 Jaan 2010, 22:39
Tsikkel: Suzuki Intruder VS 800GL
Asukoht: Rakvere

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas tarmo84 »

Mina leian et võiks ikka mõlemad jalad korraga maha ulatada küll - ohutuse mõttes. Ma ei tea kas seda kuskil ülevaatlusel või kuskil vaadatakse ka. No mina olen näinud et enamus ikka enne tsdikkel ja siis load. Siis jätkub motivatsiooni load ära teha. 8-)
Pilt

Kasutaja avatar
gabriel
Postitusi: 238
Liitunud: 18 Jaan 2010, 20:53
Tsikkel: unistustes
Telefon: 53444238

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas gabriel »

minul nt ei ulatu jalad täistallaga maha, varbaotsad ainult.
ja mul oli ka ratas juba enne lube.
aga need otsused pead sa ikka ise tegema.
kindlasti oleks esimese ratta puhul hea, kui jalad ikka maha ulatuksid, eks need esimesed sõidud ja enda avastamine üks ebakindel asi on.
Naised arvavad... Mehed teavad.

Kasutaja avatar
numan
Postitusi: 161
Liitunud: 18 Jaan 2010, 22:10
Tsikkel: drag star

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas numan »

A mina õppisin külkaga sõitma :) ja siis ei ulatund miski maha :D (võib järeldada, et tsiklisõit oli selge ammu enne eksameid)

Kasutaja avatar
Raitz
Postitusi: 92
Liitunud: 19 Jaan 2010, 19:55
Tsikkel: ZZR 1400

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas Raitz »

Ei pea mõlemad jalad maha ulatuma, aga kindlam on. Kui ainult üks varvas maha ulatub, siis leida ennast varem või hiljem ratast parkides küliti, mitte et see eriline õnnetus oleks. ..
Ratas ja kunagi hiljem load olukorras on pahandused kiired tekkima ;)
Parim on ratas ja siis kohe kooli lube tegemavõi vastupidi. Ehk siis mõlemad korraga.

Tõis ise sai muidugi usinasti ilma A katita ringi sõidetud, aga täna seda küll kuidagi soovitada ei saa.
Arst ütles, et ma olen normaalne, isegi vastav paber anti.

Kasutaja avatar
OZman
Postitusi: 267
Liitunud: 18 Jaan 2010, 19:56
Tsikkel: VFR800F
Telefon: 5169826
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas OZman »

Mis toimus foorumis 24 mai 2010 kell 19.04 et niipalju rahvast oli,kas jäin millestki ilma :miss?:

Kasutaja avatar
numan
Postitusi: 161
Liitunud: 18 Jaan 2010, 22:10
Tsikkel: drag star

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas numan »

OZman kirjutas:Mis toimus foorumis 24 mai 2010 kell 19.04 et niipalju rahvast oli,kas jäin millestki ilma :miss?:
mhm... 40 tüüpi lihtsalt esm ommiku ärkasid varem, et kohvi kõrvale foorumit lugeda :) miski on kahtlane :)

Kasutaja avatar
Tom
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Jaan 2010, 12:09
Tsikkel: GSF 1200

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas Tom »

Minu mäletamist järgi oli kel seitse õhtul +8 kraadi sooja ja tibas vihma. A võibolla tegid raiped kodus aega parajaks enne Reporterit , kus loodeti näha Rondo dildokollektsiooni :mrgreen:
Tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust....

kodanik
Postitusi: 6
Liitunud: 10 Juun 2010, 11:55

Re: Tahaks teada, ehk lollid küsimused

Postitus Postitas kodanik »

Tervist, üritan ka väikestviisi kaherattalise lube teha, kuid sattusin sellise probleemi otsa, et pole kusagilt kiivrisukka saada õppesõidu jaoks. Külastasin Anomet, bussijaama juures olevat kohta, ARK'i vastas olevat poodi, kuid igalt poolt on sukad otsas ja tulevad alles järgmine nädal. Oskab keegi veel poode nimetada, kust võiks midagi leida? Ei ole nagu varem tsikli teemaga kokku puutunud ja seega ei ole ka tähelepanu pööranud selle teemalistele poodidele või nende asukohale.
Saaks see nädal suka kätte, saaks ehk järgmiseks nädalaks sõidutunni kirja.

Vasta